ComNet Multimedia z Publikonem

178

ComNet Multimedia to kolejny MiŚOT doceniający rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług, który skorzystał z usługi Publikon.

– Posty Publikonu to ciekawe rozwiązanie dla firm i to zarówno dla tych, które aktywnie choć nie regularnie prowadzą swój profil na Facebooku (jako uzupełnienie tworzonych przez nich personalizowanych wpisów), jak i tych, które nie zawsze są w stanie wygospodarować czas do przygotowywania postów – mówi Natalia Heczko z ComNet Multimedia. – Merytoryczny content tworzony przez specjalistów Publikonu w ciekawy sposób uzupełnia bądź prowadzenia od podstaw firmowego profilu, zapewniając mu potrzebny w tych czasach ruch. Otrzymując gotowe posty, firma może skupić się na podstawowej działalności firmy, a jej fanpage rośnie w siłę! – dodaje.

ComNet Multimedia ma siedzibę w Wieruszowie i oferuje klientom przyłącze światłowodowe, a wraz z nim szerokopasmowy, szybki światłowodowy Internet, cyfrową telewizję HD, cyfrową telefonię stacjonarną, telefonię komórkową, internet LTE oraz monitoring.

– Po promocji w mediach społecznościowych oczekujemy by prezentowane posty zachęcały ludzi do podejmowania interakcji bezpośrednio z firmą i budziły zainteresowanie odbiorców – zaznacza Natalia Heczko.

W działaniach promocyjno-reklamowych ComNet Multimedia wykorzystuje wiele dostępnych rozwiązań dzięki czemu dociera do odbiorców z różnych grup.

– Korzystamy zarówno z tradycyjnych form od sprzedaży osobistej i marketingu bezpośredniego po reklamę w prasie jak i nowoczesne rozwiązania: e-marketing i działania promocyjne w internecie – wymienia Natalia Heczko.

Warto przy tym zaznaczyć, że posty kreowane w ramach usługi Publikon nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje, nieraz zawierają też wezwane do działania w postaci pytań i zachęt do podzielenia się opinią.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to przykładowy post: