TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ciekawy program, konkursy i znakomita atmosfera

Za dwa miesiące czeka nas branżowe podsumowanie roku dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Od 13 do 15 listopada w Zakopanem odbędzie się ogólnopolski Zjazd MiŚOT. Warto już teraz zamówić wejściówkę i skorzystać z atrakcji przedzjazdowych.

Agendą silni

Zjazdy MiŚOT słyną ze znakomitej atmosfery, ale również z bardzo atrakcyjnej merytoryki. Podkreślali to w ankietach uczestnicy poprzednich edycji. Tak będzie i w listopadzie w Zakopanem. Szczegółowy plan zostanie zaprezentowany jeszcze we wrześniu, ale już możemy pokazać część informacji. 

Podczas wydarzenia przez trzy dni uczestnicy będą mogli korzystać ze szkoleń, wykładów i paneli, w tym przez dwa dni aż na trzech salach równolegle. Jedna będzie dedykowana tylko MiŚOT-om. 13 listopada po szkoleniu ruszymy cieszącym się zawsze znakomitą frekwencją MiŚOT-owym Hyde Parkiem. 14 i 15 listopada zaprosimy na panele i wykłady dotyczące inwestycji w branży, telewizji i telefonii dla (od) MiŚOT-ów, projektu Lokalni, akcji MiŚOT, sukcesji i szczegółów technicznych związanych z LoRaWAN. Czeka nas sporo niespodzianek merytorycznych, które sukcesywnie będziemy prezentować.  Będzie też konkurs zjazdowy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Konkurs przedzjazdowy dla zarejestrowanych

Nie czekając na zjazd przygotowaliśmy pierwszy konkurs. Jeśli jesteście już zarejestrowani na jesienny Zjazd MiŚOT w Zakopanem, weźcie udział w naszej zabawie i wygrajcie dodatkową wejściówkę.

Zasady są bardzo proste:
→ pobierzcie zjazdową aplikację MiŚOT
na iOS: https://itunes.apple.com/app/id6446274711
na android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mkonferencja.misot

→ zalogujcie się, odszukajcie ankietę i odpowiedzcie na pięć prostych pytań.

Pierwszy konkurs potrwa od 4 do 15 września. Organizatorzy przewidzieli kolejne co dwa tygodnie, więc nie należy zwlekać z rejestracją.

Sponsorem nagrody jest Projekt MdM.

Rejestracja na zjazd https://misot.pl/zjazdy/

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...