CDA TV już w sierpniu

1312
Andrea Piacquadio pexels

W poniedziałek 9 sierpnia startuje CDA TV. Będzie to telewizja w modelu OTT. Usługa dostępna dla subskrybentów CDA Premium.

Zgodnie z zapowiedziami CDA uruchomi usługę CDA TV. Proponowany model telewizji to OTT – telewizja linearna w technologii over-the-top. Dostępne będą trzy pakiety różniące się ceną i liczbą kanałów na żywo.

Podstawowe kanały telewizyjne będzie zawierał Pakiet Powszechny. Będą to np. TVP 1, TVP 2, Polskat, TVN, TV4 czy TVP Regionalna. Są to kanały, które musza znaleźć się w ofercie telewizyjnej zgodnie z zasadą „must carry, must offer” i to nieodpłatnie. Dlatego ten pakiet będzie dostępny dla użytkowników CDA Premium beż dodatkowych opłat.

Drugim z proponowanym pakietów jest Pakiet Start. Oprócz kanałów dostępnych nieodpłatnie, będzie zawierał również Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature, Da Vinci Kids i inne. W sumie 40 kanałów. Opłata za ten pakiet wynosi 4 zł. W sumie użytkownicy CDA Premium + CDA TV z Pakietem Star zapłacą 23,99 zł. Mają też 14 dni bezpłatnego okresu testowego.

Najszerszą ofertą jest Pakiet Podstawowy. Zawiera on prawie 90 kanałów. Są to takie propozycje jak Viasat World, stacje History, Crime&Investigation czy pakiet kanałów filmowych Filmbox. Opłata dodatkowa za ten pakiet to 30 zł i nie jest on objęty bezpłatnym okresem testowym.

Źródło: bankier.pl