Brązowi sponsorzy Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu

13
Grafika: Marcin Jedynak

Spotkania małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych to dla uczestników doskonała okazja do tego, by bliżej poznać dostawców rozwiązań dedykowanych specjalnie dla nich. Doskonała ku temu sposobność będzie podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu. Przedstawiamy brązowych sponsorów.

Wszystkie te firmy zaangażowane są w rozwój rynku telekomunikacyjnego: 

Agep Sp. z o.o., Falesia Systemy Sp. z o.o., Exclusive Networks Poland S.A., D-Link (Polska) Sp. z o.o., Metroport Sp. z o.o., Grenton Sp. z o.o.; Hawe Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji, Fiberm Sp. z o.o., Batna Sp. z o.o. sp. k.,, Rateart Dariusz Matyjewicz, Aliter Networks B.V., C&C Partners Sp. z o.o., Impakt S.A., FCA Sp. z o.o., AVM GmbH for International Communication Technology, Salesbook S.A., PasjaTV Sp. z o.o., Network Manager – PlumTV, Network Experts sp. z o.o.

Rozmowy telefoniczne, maile i faksy nie zastąpią spotkania twarzą w twarz. Lokalny Zjazd MiŚOT, będący podsumowaniem całego cyklu wydarzeń odbywających się w różnych częściach kraju, to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz pogłębienia już istniejących relacji. Nie zabraknie również merytorycznych dyskusji i wykładów oraz dobrej zabawy. Do zobaczenia w Poznaniu!