TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Blisko sześć tysięcy materiałów w kioskach VOD w JAMBOX

Katowice, 27 czerwca 2017 r. – Ponad pół roku bez sekundy przerwy można oglądać materiały wideo udostępniane w kioskach VOD w ramach platformy JAMBOX, należącej do SGT S.A., lidera rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce. W 10 kioskach VOD znajduje się blisko sześć tysięcy materiałów wideo, w tym kinowe hity, dokumenty, koncerty
i najlepsze serialne wszechczasów.
Aktualnie, w ramach platformy JAMBOX abonenci mają dostęp aż do 10 bibliotek, w tym do: HBO OD, CANAL+ na Życzenie, FILMBOX LIVE, VIASAT World (kanały Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History), Alekino+ na Życzenie, Domo+ na Życzenie, Kuchnia+ na Życzenie, Minimini+ na Życzenie, Planete+ na Życzenie oraz TeleTOON+ na Życzenie. Mogą zatem wybierać materiały wideo spośród blisko sześciu tysięcy dostępnych.
Poza usługami HBO OD i FILMBOX Live, które są dodatkowo płatne, dostęp do pozostałych kiosków VOD nie jest związany z dodatkowymi kosztami i mogą z nich korzystać abonenci, którzy w ramach wykupionych pakietów telewizyjnych posiadają już dostęp do tych kanałów. Zawartość kiosków jest stale odświeżana. Można ją przeglądać w każdej chwili z poziomu STB (dekodera).
– Cztery i pół tysiąca godzin materiałów video: filmów, koncertów, dokumentów i seriali to w prostej kalkulacji ponad pół roku kalendarzowego. Nie namawiamy nikogo na półroczny urlop od życia i zatopienie się w telewizyjnej rzeczywistości, ale zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych bibliotek. Z pewnością każdy, niezależnie od wieku i gustu, znajdzie tu wiele propozycji na niejeden telewizyjny wieczór – mówi Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT S.A.

Usługa działa na dekoderach z zainstalowanym oprogramowaniem Kyanit 5.2.x, MAG 250, Arris 1113 oraz już wkrótce na dekoderach Arris/Motorola 1003, 1853, 2853.
Poszerzenie oferty kiosków VOD w ramach platformy JAMBOX uplasowało SGT S.A. na pozycji lidera wśród integratorów na rynku IPTV dla operatorów ISP.

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera 43 tysiące abonentów na blisko 60 tysiącach dekoderów.
Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom.

***

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku
w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług
w technologii IPTV w swoich sieciach. Usługa sygnowana renomowaną marką JAMBOX obejmuje najbogatszą ofertę programową na rynku, niedostępną w żadnej innej platformie telewizyjnej.

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.

Więcej informacji dostępnych na:
www.jambox.pl
www.facebook.com/jamboxhd
www.facebook.com/sgtpolska

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...