TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zmiany w kadrze zarządzającej EVIO

 
 
EVIO, wiodący integrator usług TV oraz właściciel marki Telewizja Światłowodowa, z przyjemnością informuje o powołaniu Przemysława Gniteckiego na stanowisko Prezesa Zarządu EVIO Polska.
Przemysław Gnitecki, absolwent wydziału matematyki i informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim, wnosi do EVIO swoje szerokie doświadczenie w branży i zaawansowanych technologiach, w szczególności jako CTO w ABG S.A., a następnie CEO w Instytucie Innowacji S.A. (Grupa ABG – obecnie część Asseco Polska) oraz jako Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Misja EVIO pozostaje niezmieniona: dostarczanie najlepszych doświadczeń w zakresie telewizji cyfrowej we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi. Celem EVIO pozostaje szybki wzrost liczby abonentów usługi Telewizja Światłowodowa dzięki najwyższej jakości usług.
Pan Philippe Geyres, obecnie pełniący obowiązki Prezesa Zarządu EVIO Polska Sp. z o.o., powróci na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej w dniu 16 sierpnia 2017 r., kiedy to Przemysław Gnitecki dołączy do EVIO.
Pan Geyres oświadczył: “Z ogromną przyjemnością witamy Przemysława Gniteckiego na stanowisku Prezesa Zarządu firmy EVIO Polska. Jego zdolności przywódcze oraz doświadczenie przyczynią się w znaczący sposób do zrealizowania ambitnego planu rozwoju EVIO”.
Pan Gnitecki stwierdził: “Jestem entuzjastycznie nastawiony do perspektyw biznesowych EVIO, dostarczającego w całej Polsce szeroką gamę usług i treści tak oczekiwanych przez widzów”.
 
Źródło: Evio 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...