TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Beskid Media TeleOdpowiedzialnym Roku 2022 

Na Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Wiśle 28 marca poznaliśmy TeleOdpowiedzialnego Roku 2022. Tytuł zdobyła po raz pierwszy firma Beskid Media. Trzy wyróżnienia trafiły zaś do spółek: Syrion, Comnet Multimedia, Miconet (marka Multimetro). Kapituła i organizatorzy podkreślają wysoki poziom tegorocznej edycji konkursu. 

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczestników. Zakończona pod koniec marca edycja, w której oceniono działania operatorów w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu z 2022 roku, zakończyła się sukcesem – wpłynęło najwięcej w historii konkursu aplikacji, więcej nawet niż rok temu, gdy operatorzy przesłali trzy razy więcej opisów projektów w porównaniu do poprzedniej edycji. 

Organizatorami przedsięwzięcia były Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni, organizacje promujące od lat idee społecznej odpowiedzialności biznesu w środowisku operatorskim.

– Jesteśmy pod wrażeniem poziomu tegorocznej edycji konkursu. Operatorzy są autorami coraz ciekawszych inicjatyw, wspierają także ważne dla swoich społeczności lokalnych inicjatywy i umieją o tym mówić – mówi Sebastian Kachel, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe i MiŚOT SA.

Sebastian Kachel wręcza nagrodę TeleOdpowiedzialny Roku 2022

Po analizie aplikacji kapituła w składzie: dr Joanna Kurowska-Pysz, dr Marcin Budziński, Eugeniusz Gaca, Robert Kubica, Krzysztof Fujarski i Adam Owczarek postanowiła przyznać trzy wyróżnienia i jedną nagrodę główną – Tytuł TeleOdpowiedzialnego Roku 2022. Jedynie jeden członek kapituły – Karol Skupień z KIKE nie znalazł czasu na ocenę działań CSR-owych małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Nagrody w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku 2022 podczas pierwszego w 2023 roku Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Wiśle, przy udziale prawie 500 uczestników wydarzenia, wręczali: Sebastian Kachel – wiceprezes MiŚOT SA oraz Stowarzyszenia e-Południe oraz Aleksandra Czerech i Paweł Gniadek – wiceprezesi Fundacji Lokalni.   

Wszystkie aplikacje zgłoszone w konkursie zasilą Bazę Dobrych Praktyk tworzoną przez Grupę MiŚOT. Operatorzy będą mogli z niej czerpać planując aktywność CSR na swoim terenie.

– Warto dzielić się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać operatorów. Mam nadzieję, że nasza baza stanie się też inspiracją dla wielu operatorów – mówi prezes Fundacji Lokalni Daniel Piecuch.

Patronami medialnymi konkursu były: ISPortal.pl, ICT Professional oraz Tygodnik Angora.  

LAUREACI KONKURSU TELEODPOWIEDZIALNY ROKU:

2019 rok – Interkonekt

2020 rok – Systemia, wyróżnieni: Interkonekt, Kolnet, Promedia

2021 rok – Multimetro (Miconet), wyróżnieni: Interkonekt, Fiberway, Pasjo.net, Syrion i FajnyNet

2022 rok – Beskid Media, wyróżnienia: Syrion, Comnet Multimedia, Multimetro (Miconet)

DO OBEJRZENIA:

Gala TeleOdpowiedzialny Roku 2022: https://youtu.be/J9FR91cCVQE 

Beskid Media: https://youtu.be/5YpDPCKKcIA 

Syrion: https://youtu.be/JYS56A44jK0 

Comnet Multimedia: https://youtu.be/gVACoGc7GVk 

Multimetro (Miconet): https://youtu.be/OgRsRw8K1gw 

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...