TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Specjalistyczne szkolenia na MTE 2024 – ruszyły zapisy

Agencja SOMA zaprasza do udziału w cyklu specjalistycznych szkoleń i warsztatów organizowanych w ramach 21. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2024 oraz 31. Międzynarodowych Targów Światło 2024.

Tematyka tych szkoleń została dostosowana do potrzeb instalatorów, projektantów, kierowników robót, inspektorów nadzoru, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców różnego rodzaju obiektów komercyjnych i przemysłowych. Obejmuje w szczególności problematykę związaną z szeroko pojętą elektrotechniką, energetyką, teletechniką, odnawialnymi źródłami energii i oświetleniem oraz kwestie prawne związane z odstępstwami i zmianami w dokumentacji, uzyskiwaniem wymaganych pozwoleń, a także problemy ze składaniem oświadczeń, podpisów i dokumentów dotyczących uprawnień.

Organizatorzy podkreślają, że szkolenia uwzględniają aktualne potrzeby uczestników wynikające z obecnej sytuacji gospodarczej i ogromnej ilości zmian w przepisach.

Szczególną uwagę zwracamy na szkolenie pod tytułem Nowoczesne rozwiązania do budowy i modernizacji sieci teleinformatycznych wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Nie dotyczy to jedynie tych, które wymagają udziału w warsztatach, a więc sprowadzenia specjalistycznego sprzętu oraz zatrudnienia specjalistów do jego obsługi. Organizatorzy podkreślają przy tym, że nie planują osiągnięcia zysku, a wprowadzona opłata pokrywa niezbędne koszty. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w szkoleniach wymaga indywidualnego zarejestrowania się. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Data i miejsce: 31 stycznia – 2 lutego 2024, Warszawa, EXPO XXI, ul.Prądzyńskiego 12/14

Szczegółowy program: Elektrotechnika2024 Szkolenia (elektroinstalacje.pl)

Więcej informacji: www.elektroinstalacje.pl, www.lightfair.pl

Kontakt: Agencja SOMA, tel. (22) 649 76 69/71, e-mail: office@elektroinstalacje.pl

ISPortal jest jednym z patronów medialnych 21. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2024.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...