35 tysięcy abonentów telewizji JAMBOX

655

Katowice, 10 listopada 2016 r. – Na początku listopada br. liczba abonentów telewizji JAMBOX przekroczyła 35 tysięcy. SGT S.A., operator telewizji JAMBOX, wspiera dostawców Internetu w całej Polsce, pomagając im przekształcać się ze sprzedawcy Internetu w operatora.
Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskała ponad 10 tysięcy nowych odbiorców. To niemal dwukrotnie większy przyrost w stosunku do poprzedniego dwunastomiesięcznego okresu. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera 35 tysięcy abonentów na ponad 50 tysiącach dekoderów.
35 tysięcy abonentów to dowód na to, że działania, które prowadzimy na co dzień, przynoszą pożądany efekt. To wynik pracy całego zespołu SGT S.A., który pracuje nad bezpieczeństwem sieci, stale wzbogaca ofertę telewizji JAMBOX, testuje i wprowadza nowe technologie. Mamy nadzieję, że wszelkie – te wprowadzone dotychczas, jak i te planowane – zmiany, spotkają się z równie pozytywnym odbiorem zarówno naszych Partnerów, jak i samych abonentów – mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.
Dziś abonent telewizji JAMBOX może korzystać już z 280 kanałów, w tym blisko 120 w jakości HD. Oferta telewizji JAMBOX jest stale, sukcesywnie poszerzana. Tylko w ostatnich dniach do oferty włączone zostały nowe kanały Eleven i Eleven Sports. Ponadto SGT S.A. jest jednym z nielicznych operatorów telewizyjnych w Polsce, którzy oferują pełną ofertę pakietów premium wraz z usługami dodanymi, takimi jak dostęp do materiałów na życzenie w formie VOD i online (najpopularniejsze marki premium HBO i Canal+).
W ostatnich dniach SGT S.A. podpisała również porozumienie z EPIX, w wyniku którego operatorzy otrzymają szereg korzyści, w tym bezpieczeństwo i gwarancję jakości w odbiorze sygnału IPTV poprzez sieć i węzły EPIX.
Obowiązujący model współpracy z SGT S.A. pozwala dostawcom wdrożyć cyfrową telewizję IPTV we własnej sieci bez ponoszenia inwestycji w platformę. Dzięki temu operatorzy mogą obserwować zyski już od pierwszego abonenta. Współpraca SGT S.A. z dostawcami ISP to również wsparcie dostawców w zakresie promocji, marketingu i PR-u, dzięki czemu liczba ich abonentów na usługę internetową także systematycznie wzrasta.
Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. oraz jej spółkę zależną Interaktywny Dom sp. z o.o.
Więcej informacji o telewizji JAMBOX dostępnych jest pod adresem: www.jambox.pl.