17. Międzynarodowa Konferencja Globemy

363

14-15 października w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się 17. edycja Międzynarodowej Konferencji Globemy. W trakcie dwudniowego spotkania zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania geoprzestrzenne m.in. dla: telekomunikacji, energetyki, ciepłownictwa, gazownictwa i ropociągów, telewizji kablowej, wodociągów i kanalizacji, handlu i usług oraz logistyki i produkcji.

Najważniejsze zagadnienia, które poruszone zostaną podczas konferencji to: systemy paszportyzacji sieci, projektowanie rozwoju sieci i wsparcie eksploatacji, zarządzanie służbami mobilnymi i rozwiązania klasy Work Force Management, automatyzacja procesów logistycznych, rozwiązania klasy Smart Grid, planowanie i przewidywanie produkcji z OZE, narzędzia geoprzestrzenne wspierające działania sprzedażowe oraz marketingowe, zastosowanie Map w branżach sieciowych, lokalizacja obiektów w czasie rzeczywistym.
Konferencji towarzyszyć będzie wystawa, podczas której eksperci od poszczególnych produktów zaprezentują na żywo wszystkie rozwiązania wchodzące w skład oferty Globemy oraz jej partnerów. Na wystawę będzie się składało sześć stanowisk poświęconych poszczególnym branżom/rozwiązaniom oraz dwa stanowiska partnerów wydarzenia – DELL i ikeGPS.
Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie: Konferencja Globemy
Strona konferencji: Globema