Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zmiany w mediach dla MiŚOT 

Odświeżona szata graficzna ISPortalu jest zapewne zauważalna dla naszych stałych Czytelników. To jednak nie wszystkie zmiany, które przeszły ostatnio media Grupy MiŚOT. 

W ISPortalu wprowadziliśmy strefę Premium. Zalogowanie do niej możliwe jest dzięki EPID, co daje dostęp do pełnych tekstów między innymi z zakresu cyberbezpieczeństwa, szczegółowych analiz rynku telekomunikacyjnego, prawa i innych opracowań przygotowanych przez ekspertów z branży. Ponadto strefa Premium zawiera także archiwalne artykułów pochodzące z kwartalnika ICT Professional. 

Materiały Premium dostępne są tutaj.

Nowa oprawa ISPortal to nie wszystko. Zadbaliśmy o usprawnienie witryny od strony technicznej, odświeżyliśmy działy i zmieniliśmy układ newsów na bardziej ergonomiczny. Korzystanie z serwisu mam być łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.

Kolejną zmianą jest całkowite przemodelowanie kwartalnika ICT Professional, który teraz – pod nazwą ISProfessional – wydawany będzie częściej i jedynie w formie cyfrowej (PDF). Dzięki temu mali i średni operatorzy będą mieli dostęp do branżowego pisma, a co za tym idzie do podsumowania najważniejszych informacji z rynku, w bardziej współczesnej i aktualnej formie, przygotowanej – nadal – przez ekspertów i pasjonatów branży technologicznej. W tym przypadku także, rzecz jasna, odświeżyliśmy szatę graficzną.  

Niniejszym mamy też przyjemność zaprezentować pierwsze wydanie ISProfessional, w którym omawiamy wiele usprawnień, które Grupa MiŚOT wprowadza dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Poruszamy w nim też tematy dotyczące inwestycji w branży telekomunikacyjnej, opisujemy najważniejsze aktualne problemy związane z cyberbezpieczeństwem, a kilka słów dodał też od siebie PraMiŚOT Krzysztof Czuszek.

Zapraszamy do lektury ISProfessional #1 tutaj: Czytaj ISProfessional.

Nadchodzące miesiące przyniosą kolejne usprawnienia dla MiŚOT-ów. Czytajcie ISPortal.pl i ISProfessional, aby być na bieżąco.

Najnowsze

Konkurencja dla YouTube’a – czym jest PeerTube?

YouTube stał się dominująca platformą, na której znajdują się różnego rodzaju treści wideo. Jednak...

Aplikacje na uniwersytety – MyUniLodz

Powstała specjalna aplikacja Uniwersytetu łódzkiego. MyUniLodz pozwala na smartfonie sprawdzić wszystkie informacje dotyczące uczelni...

Krypto scam

W 2023 roku inwestujący w kryptowaluty stracili setki tysięcy złotych. I to nawet...

Autonomiczne pojazdy w Jaworznie

Autonomiczne pojazdy i sposoby na ich wszechstronne wykorzystanie to rozwiązanie światowe, które trafia także...