TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zmiany w mediach dla MiŚOT 

Odświeżona szata graficzna ISPortalu jest zapewne zauważalna dla naszych stałych Czytelników. To jednak nie wszystkie zmiany, które przeszły ostatnio media Grupy MiŚOT. 

W ISPortalu wprowadziliśmy strefę Premium. Zalogowanie do niej możliwe jest dzięki EPID, co daje dostęp do pełnych tekstów między innymi z zakresu cyberbezpieczeństwa, szczegółowych analiz rynku telekomunikacyjnego, prawa i innych opracowań przygotowanych przez ekspertów z branży. Ponadto strefa Premium zawiera także archiwalne artykułów pochodzące z kwartalnika ICT Professional. 

Materiały Premium dostępne są tutaj.

Nowa oprawa ISPortal to nie wszystko. Zadbaliśmy o usprawnienie witryny od strony technicznej, odświeżyliśmy działy i zmieniliśmy układ newsów na bardziej ergonomiczny. Korzystanie z serwisu mam być łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.

Kolejną zmianą jest całkowite przemodelowanie kwartalnika ICT Professional, który teraz – pod nazwą ISProfessional – wydawany będzie częściej i jedynie w formie cyfrowej (PDF). Dzięki temu mali i średni operatorzy będą mieli dostęp do branżowego pisma, a co za tym idzie do podsumowania najważniejszych informacji z rynku, w bardziej współczesnej i aktualnej formie, przygotowanej – nadal – przez ekspertów i pasjonatów branży technologicznej. W tym przypadku także, rzecz jasna, odświeżyliśmy szatę graficzną.  

Niniejszym mamy też przyjemność zaprezentować pierwsze wydanie ISProfessional, w którym omawiamy wiele usprawnień, które Grupa MiŚOT wprowadza dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Poruszamy w nim też tematy dotyczące inwestycji w branży telekomunikacyjnej, opisujemy najważniejsze aktualne problemy związane z cyberbezpieczeństwem, a kilka słów dodał też od siebie PraMiŚOT Krzysztof Czuszek.

Zapraszamy do lektury ISProfessional #1 tutaj: Czytaj ISProfessional.

Nadchodzące miesiące przyniosą kolejne usprawnienia dla MiŚOT-ów. Czytajcie ISPortal.pl i ISProfessional, aby być na bieżąco.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...