TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd MiŚOT: produkty i usługi

Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca będzie okazją do do zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej. Oto kolejni z nich. 

Wiosenny Zjazd MiŚOT już niebawem. Na tym wydarzeniu dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym pojawią się także producenci sprzętu i dostawcy urządzeń telekomunikacyjnych. Będą wśród nich:

AGEP jest polskim producentem szaf i obudów dla przemysłu i teleinformatyki. W ofercie firma posiada rozwiązania wewnątrz- i zewnątrz-budynkowe. Są wśród nich szafy wolnostojące, masztowe, serwerowe, rozdzielnice dystrybucyjne, przełącznice dostępowe oraz wiele innych. Producent posiada własne biuro projektowe z doświadczoną kadrą konstruktorów, co pozwala na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy AGEP jest Tworzyć dla Wymagających.

FIBRAIN jest niezależnym polskim producentem technologii i systemów światłowodowych oraz fotonicznych. Od 30 lat jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pewne i stabilne połączenie. Na przestrzeni tych lat firma zrealizowała wiele inwestycji w modelu: zaprojektuj, buduj, zarządzaj. Zaplecze technologiczne FIBRAIN to obecnie cztery centra produkcyjne, które zapewniają kompleksowość oferty produktowej, wykorzystywanej do budowy sieci światłowodowych, we wszelkich obecnie stosowanych technologiach. Dodatkowo własne działy R&D pozwalają firmie udoskonalać portfolio produktów, w tym autorskie rozwiązania zgodne z wymaganiami klienta oraz przystosowane pod konkretny region czy środowisko. To co wyróżnia FIBRAIN to możliwość kompleksowej realizacji projektów, począwszy od wykonania projektu sieci, poprzez wdrożenie z wykorzystaniem produktów firmy i wykonawstwo wraz z pilotażem całej inwestycji. Efektem pracy wszystkich pracowników FIBRAIN jest globalna rozpoznawalność marki, co potwierdza współpraca z ponad 80 krajami na całym świecie oraz nieprzerwany rozwój firmy.

Firma RATEART od ponad 20 lat świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej telekomunikacji i zajmuje się dostawą urządzeń aktywnych oraz przyrządów do pomiaru sieci, zarówno tych opartych na miedzi, jak i optycznych. W swojej ofercie posiada bogate portfolio rozwiązań do pomiarów strony radiowej i mikrofalowej. To wyłączny dystrybutor takich producentów jak EXFO, Sumitomo, Anritsu, Fremco czy XENA Networks – liderów światowych rozwiązań na rynku telekomunikacji. RATEART to także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla sprzedawanych urządzeń, firma jest certyfikowanym centrum serwisowym, jak również szkolenia -stanowi jedno z czołowych centrów treningowych z zakresu pomiarów dla telekomunikacji. Firma posiada ponadto laboratorium badawczo – rozwojowe, które w lipcu 2022 roku uzyskało akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie wzorcowania urządzeń do pomiarów sieci światłowodowych.

Trwa rejestracja na Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna. Na tym wydarzeniu dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym pojawi się m.in. problematyka zapisów ustawy prawa komunikacji elektronicznej, sprawozdawczości (w szczególności Punktu Informacji ds. Telekomunikacji) i energetyki. Szerzej omówiony zostanie także projekt Polski Internet Rzeczy. Nowe informacje pojawią się także podczas prezentacji projektów Grupy MiŚOT – organizatorzy zapowiadają premierę produktów, które mogą okazać się hitem dla branży.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...