TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zapraszamy na Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim

W marcu zapraszamy operatorów ze wschodniej Polski na drugi Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim. Zapisy na wydarzenie już ruszyły – zapraszamy do rejestracji: https://misot.pl/zjazdy/. Wkrótce ogłoszone zostaną również szczegóły dwóch kolejnych edycji – dla zachodniej i północnej Polski. 

Zgodnie z zapowiedziami, w pierwszym półroczu 2022 roku Grupa MiŚOT, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i Fundacja Nasza Wizja, partnerzy cieszący się zaufaniem środowiska, zaplanowali trzy kolejne odsłony Lokalnych Zjazdów MiŚOT – dla operatorów działających na wschodzie, zachodzie i północy Polski.

24-25 marca odbędzie się Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja “Wschód” w Janowie Podlaskim. Organizatorzy zapraszają do pięknego hotelu znajdującego się w zamku w tej malowniczej miejscowości. 12 stycznia ruszyła rejestracja na wydarzenie. Można to zrobić TUTAJ

Głównym celem Zjazdów jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu MiŚOT-om akcji MiŚOT SA. Uczestnicy dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów. 

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów, zależy im również, by MiŚOT-y nie musieli daleko podróżować na te ważne dla środowiska wydarzenia. Wyjazd pracowników na drugi koniec Polski w firmach nie zatrudniających wielu osób mógłby sparaliżować ich działalność. Bardzo istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. To również szansa na wspaniałą atmosferę i bezpośrednią wymianę poglądów.

W listopadzie ubiegłego roku odbył się pierwszy Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja “Południe” w Bukowinie Tatrzańskiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zebrało znakomite opinie uczestników.

– Goście byli zadowoleni zarówno z merytoryki, jak i atmosfery – mówi Krzysztof Fujarski, prezes spółki Projekt MdM z Grupy MiŚOT, która jest producentem zjazdowego cyklu. – Podzielenie wydarzeń na cztery mniejsze gwarantuje lepszą atmosferę na każdym z nich, ale również bezpieczeństwo zdrowotne. Limity uczestników ułatwiają zachowanie dystansów i organizację wydarzenia w narzuconym przepisami reżimie sanitarnym. W Bukowinie Tatrzańskiej wprowadziliśmy obowiązek legitymowania się przez wszystkich uczestników paszportami covidowymi albo okazania aktualnego negatywnego wyniku testu. Zagwarantowaliśmy również testy dla osób nie zaszczepionych. Zdecydowana większość uczestników dobrze oceniła te decyzje. Podczas kolejnych spotkań nadal będziemy koncentrować się na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu gości. Gdy dodamy do tego dobrą atmosferę i bogatą merytorykę, uczestnicy chętnie skorzystają z zaproszeń na kolejne edycje. 

Zatem, MiŚOT-y ze wschodniej Polski, rejestrujemy się na wydarzenie w Janowie Podlaskim. Wkrótce ogłoszone zostaną również szczegóły dotyczące Lokalnych Zjazdów MiŚOT w zachodniej i północnej Polsce, o czym również poinformujemy na łamach ISPortalu.

Organizatorzy zastrzegają, że na Zjazdach przewidziana jest ograniczona liczba miejsc.

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...