TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd MiŚOT & Konferencja KIKE – historyczne wydarzenie!

To była zdecydowanie wyjątkowa konferencja! Zjazd MiŚOT i XXV Konferencja KIKE niewątpliwie przejdzie do historii z co najmniej 7 powodów:

1. Ponad 940 uczestników! Jeszcze niedawno „dobicie” do 600 było wyzwaniem, więc otrzymać tak wielkie zaufanie od Was, że przyjechaliście do Łodzi do hotelu Double Tree by Hilton, stało się dla nas wielkim wyróżnieniem. Dziękujemy!

2. Aż 4 ścieżki tematyczne równolegle przez 2 dni i aż 11 warsztatów w dniu „zero” pokazało, że najlepiej byłoby posiadać umiejętność bilokacji, by czerpać z interesujących prelekcji i szkoleń garściami.

3. Ogromny projekt MiStrategia Stowarzyszenia e-Południe: jesteśmy przekonani, że nie ma nikogo, kto nie zobaczyłby naszych aktywistów, którzy w koszulkach z napisem „MiStrategia” z dumą chodzili po korytarzach, występowali na scenie oraz świetnie się bawili podczas before party, na którym energetycznie zagrał Wojtek Cugowski z zespołem. Dodatkowo, wieloletni horyzont działań wspierających MiŚOT-ów, ze wsparciem na każdym etapie rozwoju (MiWiedza, MiSzkolenia, MiWsparcie, MiCRM, MiMarketing, MiMarket) i… w przyszłości (MiKonsolidacja). Stowarzyszenie e-Południe przedstawiło także oficjalną informację o rozpoczęciu procesu uruchomienia spółki, do której zaprosimy wspierających i budujących do tej pory potencjał EPIX MiŚOT-ów, jako akcjonariuszy. EPIX S.A. będzie pełnił rolę producenta i dostawcy hurtowego usług dla operatorów, a także animatora projektów technicznych Grupy e-Południe. Stowarzyszenie ujawniło również powstanie spółki MiŚOT S.A., która będzie bazą dla konsolidacji operatorów, oraz przedstawiło pierwsze 4 podmioty, które utworzyły grupę roboczą, która będzie pracować nad tworzeniem zasad i procedur, ale także podpisały list intencyjny jako pionierzy w projekcie. Krok 1.: https://misot.pl/mistrategia/

4. Premiera fundacji Lokalni wraz ze startem projektu, gdzie właśnie wokół idei lokalności firmy będą razem budowały swoją tożsamość, wartości i wspólny marketing: http://lokalni.org.pl.

5. Genialne sceny z kultowych polskich filmów zagrane… przez uczestników naszej konferencji! Takiej zabawy i takich emocji jeszcze nie było. Nie ukrywamy dumy, że decyzją publiczności w trakcie Wieczornej Gali było 1. miejsce właśnie dla naszej MiStrategicznej ekipy e-Południa!

6. Emocji nie zabrakło również podczas wręczania statuetki Tele.Odpowiedzialnego Roku 2019 dla firmy INTERKONEKT, której mottem jest „łączenie ludzi z prędkością światła” – ich działania pokazują, że znaczy to dla nich dużo, dużo więcej niż tylko świadczenie usług telekomunikacyjnych.

7. Niesamowitą niespodzianką była wielka życzliwość i zrozumienie ze strony Pani Minister Wandy Buk, która została również uhonorowana nagrodą KIKE Connector za jej wkład w działania w środowisku MiŚOT. Dużą radością dla nas było także docenienie firmy Leon sp. z o.o. z Rybnika, która otrzymała nagrodę KIKE Innowator za swoje działania na rzecz wszystkich MiŚOT, które są inspiracją dla innych, dbając o podniesienie jakości usług i promocję dobrych praktyk.

– Nie było dotychczas lepszej konferencji dla naszego środowiska – podsumował Krzysztof Czuszek, członek zarządu Stowarzyszenia e-Południe. – Nie chodzi tu jednak tylko o liczbę uczestników, ale o wszystko, co się w związku z nią wydarzyło.

A dla Ciebie, z jakich powodów przejdzie do historii?

Monika Kosińska

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...