TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Żegnamy Pawła Barczyka

Ze smutkiem i niedowierzaniem dzielimy się z Wami informacją o tragicznej śmierci naszego kolegi Pawła Barczyka z firmy Interkonekt z Wolbromia.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom składamy głębokie wyrazy współczucia.

Paweł miał w sobie dużo pozytywnej energii i entuzjazmu, którym dzielił się z innymi. Działał na rzecz branży oraz podejmował wraz ze swoim zespołem wiele inicjatyw społecznie odpowiedzialnych. Firma Interkonekt została wyróżniona w 2019 roku tytułem TeleOdpowialnych Roku za wiele działań CSR-owych takich jak “Bądź widoczny, bądź bezpieczny” – to akcja, dzięki której do mieszkańców trafiło kilkanaście tysięcy opasek odblaskowych wraz z ulotką przypominającą o zasadach bezpiecznego poruszania się po zmroku. Kolejną wyróżnioną akcją była “Śmigaj z FIBER na lodowisku”, czyli bezpłatny dla mieszkańców pokaz profesjonalnej jazdy na łyżwach, a także animacje oraz warsztaty bezpiecznej jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży. 8 marca „Dzień Kobiet z FIBER” firma włączyła się w wydarzenia promujące aktywizację kobiet w zakresie uczestnictwa w kulturze, edukacji, na rynku pracy oraz profilaktyki zdrowotnej. Z kolei „Zrób porządek na wiosnę” to akcja związana z troską o środowisko naturalne i estetykę najbliższego otoczenia firmy, w której przekazała mieszkańcom kilku gmin przeszło tysiąc sadzonek wiosennych kwiatów. Takich akcji było znacznie więcej, w czasie pandemii Interkonekt stawiał na placach zabaw pojemniki do dezynfekcji rąk, by zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i rodziców.

Poniżej komunikat jaki otrzymaliśmy z firmy Interkonekt:

Z wielkim smutkiem i trudnym do wyrażenia słowami żalem przekazujemy informację o tragicznej śmierci naszego przyjaciela Pawła Barczyka, człowieka o ogromnym sercu, wielkiego miłośnika gór, który z ogromnym zapałem angażował się w rozwój branży i tematy ważne dla operatorów sieci światłowodowych.

Paweł zginął w minioną sobotę robiąc to, co było jego wielką życiową pasją.

Wiemy, że ta niespodziewana śmierć dotknęła każdego, kto znał Pawła. Zapamiętamy go wszyscy jako pogodnego, optymistycznie nastawionego do świata i ludzi człowieka. Paweł dawał z siebie wszystko, dzieląc się przy tym swoją wiedzą, umiejętnościami i pasją z każdym, kto miał szczęście spotkać go na swojej drodze. Chciał zmieniać świat na lepsze i wierzymy, że to mu się udało.

Jesteśmy myślami i sercami z najbliższymi Pawła – jego żoną, dziećmi, rodzicami i braćmi.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 5.11 (sobota) w kościele parafialnym w Gołaczewach.

nekrolog wolbrom

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze