TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy Samsung Galaxy – zdjęcia, które wyciekły do sieci

Samsung zapowiedział na 11 lutego premierę kolejnych smartfonów z serii Galaxy S20. Tymczasem do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia urządzenia, o czym informują m.in. Wirtualne Media. Wiemy już, że model Galaxy S20+ zostanie wyposażony w aparat fotograficzny z czterema obiektywami. Na rynek trafi również kilka wersji Samsungów Galaxy S20 obsługujących zarówno 4G, jak i 5G.

Pojawiły się również informacje, że nowe flagowce Samsunga będą nosiły nazwę Galaxy S20 a nie, Galaxy S11. Prezentacja telefonów będzie miała miejsce podczas konferencji Unpacked, na której producent pokaże także składany smartfon Galaxy Bloom, który będzie następcą Galaxy Fold. Według zapowiedzi nadchodzącą serię tworzyć będą modele Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Po tym, jak do internetu wyciekły niepublikowane wcześniej zdjęcia, serwis XDA Developers opublikował fotki modelu Galaxy S20+ zaznaczając, że pochodzą one z wiarygodnego źródła. Galaxy S20+ zostanie wyposażony w aparat z czterema obiektywami, które umieszczone będą w prostokątnym module zawierającym także diodę LED oraz mikrofon.

Z przodu w wyświetlaczu umieszczona będzie kamera do selfie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że seria Galaxy S20 poza Stanami Zjednoczonymi wyposażona będzie w procesor Exynos 990, natomiast w USA będzie to Snapdragon 865. Do sprzedaży trafić a kilka wariantów urządzeń, obsługujących zarówno 4G, jak i technologię 5G. Nie ma natomiast informacji, jakie przekątne ekranów posiadać będą zapowiadane przez Samsunga smartfony. Wiadomo jedynie, że składany Galaxy Bloom (podobnie jak Galaxy Fold) będzie miał po rozłożeniu wyświetlacz o rozmiarach 7,3 cala.

Źródło: Wirtualne Media

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...