Zapisz się na bezpłatne szkolenie CSR dla MiŚOT-ów

154

Stowarzyszenie e-Południe i Fundacja Lokalni zapraszają 14 października (godz. 12.00 – 16.00) na drugie bezpłatne szkolenie online na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to kolejna inicjatywa CSR stowarzyszenia i fundacji poza odbywającym się od trzech lat konkursem TeleOdpowiedzialny Roku. 

Pierwsze szkolenie CSR odbyło się 30 września. Organizatorzy wszystkim chętnym, którzy nie brali udziału w pierwszej, ale zapiszą się na drugą edycję, udostępnią link z wrześniowym nagraniem. Nic nie jest jeszcze stracone, warto skorzystać! Cykl zakończy warsztat zaplanowany na 28 października. Każdy uczestnik szkoleń i warsztatów otrzyma certyfikat Akademii MiŚOT. 

Najbliższe szkolenie będzie m.in. okazją do prezentacji dokumentów określających zasady i  standardy działania w  grupie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, tj. kodeksu CSR oraz filarów działań na lata 2021-2023. Ponadto przedstawione zostaną dobre praktyki wynikające ze zrealizowanych dotychczas przez operatorów skupionych wokół Stowarzyszenia e-Południe projektów CSR. 

Zajęcia prowadzone będą przez zespół ekspertów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej posiadających szerokie doświadczenie praktyczne w zakresie zarządzania strategicznego przedsiębiorstwami oraz wdrażania polityk i przygotowania projektów CSR w firmach. 

Organizatorzy przewidują dodatkowe atrakcje dla uczestników. Podczas drugiej edycji przewidziano konkurs, jego zwycięzca otrzyma czytnik Kindle ufundowany przez Stowarzyszenie e-Południe. Podczas pierwszej edycji urządzenie do czytania książek w wersji elektronicznej wygrał Jacek z firmy ZFIX. Gratulujemy i informujemy, że nagroda zostanie wysłana w najbliższych tygodniach.

Zapisy na szkolenia: https://www.epix.net.pl/teleodpowiedzialni-szkolenie-p303-113/

Szczegółowy program szkolenia planowanego 14 października: 

Społeczna odpowiedzialność biznesu w środowisku MiŚOT – zasady, filary mechanizmy.

 Prowadzący:

dr Karol Jędrasiak, dr Krzysztof Wrana, dr Mariusz Raczek  

 Cel:

Zapoznanie uczestników z normami i standardami działań CSR w środowisku MiŚOT oraz dobrymi praktykami wypracowanymi przez MiŚOT-ów. 

Tematyka warsztatu:  

 Normy i standardy w procesie wdrażania CSR.

  • Kodeks CSR Stowarzyszenia e-Południe.
  • Filary działań Stowarzyszenia e-Południe na lata 2021-2023.
  • Modelowe działania CSR realizowane na rynku – przegląd dobrych praktyk.
  • Studia przypadków wybranych działań CSR w środowisku MiŚOT.