XVII Konferencja KIKE

424

25-26 listopada w hotelu Warszawianka Rodzina-Biznes w Serocku odbędzie się 17. edycja konferencji KIKE. To największe tego typu wydarzenie w branży operatorów telekomunikacyjnych i ich partnerów w Polsce.

Nowością tegorocznej edycji będą rozmowy o współpracy w realizacji projektów telekomunikacyjnych – dotyczyć będą zarówno ISP, jak i operatorów lokalnych, a także innych uczestników rynku. Istotną część stanowić będą także dyskusje o zakupach prostych produktów i usług związanych z budową sieci, sporządzaniu wniosków oraz biznesplanów, finansowaniu inwestycji, kooperacji w realizacji większych projektów wynikających zarówno z uwarunkowań lokalnych, jak i nowych ram naborów POPC. Szczegółowy plan rozmów przedstawia się następująco:

  1. Dofinansowania, czyli POPC i podsumowanie 8.4., w tym debata z przedstawicielami administracji publicznej.
  2. Wdrażanie nowoczesnych usług związanych z telewizją (i nie tylko).
  3. Przyszłość rynku ISP w Polsce  – w tym relacje pomiędzy Operatorami Sieci Dostępowych (OSD lub – inaczej – NP) a zewnętrznymi dostawcami usług (nazywanych m.in. OA, SP) w różnych modelach, np. BSA, LLU. Wyjaśnione zostaną skróty i warunki, jakich wymaga ta współpraca po stronie różnych uczestników projektów kooperacyjnych.
  4. Czym – poza klasycznym triple-play – można zainteresować abonenta?
  5. Panele związame z prawem telekomunikacyjnym i budowlanym.
  6. Dyskusja o IX-ach, agregacji i wymianie ruchu i ewolucji TŁ do modelu wspierania rozwiązań hurtowych oraz sprzedaży biznesowej ostatniej mili.
  7. Refleksja nad tym, jak promować firmy i pozyskiwać abonentów.
  8. Nowość – przedstawienie Akademii KIKE oraz Pakietów Korzyści adresowanych do członków Izby, dwa nowe projekty uruchomione od wakacji br.

Dlaczego warto?
Konferencja umożliwia spotkanie z ludźmi, którzy budują najnowocześniejsze sieci światłowodowe i wdrażają ofertę, która konkuruje z największymi telekomami na rynku. To także szansa na spotkanie dostawców treści i kontentu TV, przedstawicieli administracji publicznej, specjalistów prawa, wystawców i dystrybutorów technologii oraz usług szerokopasmowych.
Wydarzenie od sześciu lat skupia operatorów z całej Polski, stwarzający tym samym okazję do wymiany doświadczeń, możliwość nawiązania kontaktów, szansę na poszerzenie wiedzy właścicieli firm i pracowników.
Więcej informacji na stronie: KIKE