XII Konferencja KIKE

1067

XII Konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej

Ponad 250 firm telekomunikacyjnych w jednym miejscu. Wymiana doświadczeń, technologie i nowoczesne rozwiązania ze świata Internetu szerokopasmowego. Dyskusje na temat regulacji rynku w Polsce, wpływu szerokopasmowego Internetu na rozwój usług telewizyjnych i multimedialnych w sieci, rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej na etapie ”ostatniej mili”. Rozmowy na temat aspektów prawnych dotyczących branży.
Konferencje KIKE to również targi, na których wystawcy zaprezentują rozwiązania technologiczne, pozwalające budować w Polsce sieci szerokopasmowe zapewniające dostęp do Internetu na najwyższym europejskim poziomie, z prędkością dostępową zapewniającą jednoczesne przeglądanie Internetu, oglądanie telewizji, prowadzenie rozmów telefonicznych. Wśród wystawców zaprezentują się dostawcy usług: VoD (video na żądanie) i MoD (muzyka na żądanie), VoIP (telefonia cyfrowa), bezprzewodowego dostępu do internetu, nowoczesnej multimedialnej telewizji.
Konferencje KIKE, to czas i miejsce, w którym polskie małe i średnie firmy telekomunikacyjne spotykają się, by pokazać, że są w stanie konkurować z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w kraju, zarówno ceną jak i jakością oferowanych usług. Prezentują rozwiązania dla biznesu bądź detalicznego abonenta.