TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

X Targi eHandlu – cały handel online w jednym miejscu!

6 kwietnia 2016 roku odbędzie się X – jubileuszowa – edycja Targów eHandlu. Całość będzie miała miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. Ponad 100 Wystawców i 24 eksperckie prelekcje po raz pierwszy będą miały miejsce na południu Polski.
Od 2011 roku Fundacja Polak 2.0 organizuje wydarzenia łączące i, co ważniejsze, rozwijające branżę e-commerce. Targi eHandlu odbędą się już po raz dziesiąty, gromadząc ponad 100 Wystawców i ponad 3000 Zwiedzających (jak wnioskują Organizatorzy z doświadczeń poprzednich edycji).
Przedstawiciele e-sklepów oraz dystrybutorzy usług e-commerce będą prezentowali najnowsze rozwiązania w świecie handlu online nie tylko na swoich stoiskach, ale również podczas 24 prezentacji, opartych na praktycznych case study dotyczących aktualnych i sprawdzonych rozwiązań w działaniach on-line.
Wstęp wolny!
Zarówno możliwość odwiedzenia stoisk Wystawców, jak i udział we wspomnianych prezentacjach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.targiehandlu.pl – warto dokonać rejestracji już teraz i sprawdzić aktualną agendę (dostępną również na stronie). Przewidzianych jest około 200 miejsc na każdej z 3 scen prezentacyjnych.
Tematyka, jak co roku stanowić będzie przekrój zagadnień niezbędnych w branży e-commerce – od SEO / SEM, przez e-mail marketing czy płatności internetowe, po kwestie kart produktów i zagadnienia prawne.
Co nowego?
Pomijając liczne grono firm obecnych na Targach oraz lokalizację, podczas wydarzenia czeka nas jeszcze jedna istotna nowość
Każdy Zwiedzający otrzyma darmowy egzemplarz pierwszego numeru Magazynu EHANDEL – nowego czasopisma branżowego, wydawanego przez Fundację Polak 2.0. Więcej informacji oraz bezpłatny, przedpremierowy artykuł do pobrania dostępny jest na stronie http://www.ehandelmag.pl/
Networking – rozwiń swój biznes!
Targi eHandlu to nie tylko okazja do poznania ofert licznych firm z branży ecommerce. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni dla praktyków, w której będzie można nawiązywać nowe kontakty biznesowe i wymieniać się doświadczeniem. W strefie networkingu można np. porozmawiać bezpośrednio z CEO platformy sprzedażowej i dowiedzieć się jak rozwijała się jego działalność. Być może również zawrzeć korzystną umowę? 🙂
Bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie www.targiehandlu.pl
Do zobaczenia 6 kwietnia w Katowicach!
Zdjęcie_IX_edycja_Targow_eHandlu

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...