Wyjątkowa oferta na terminale abonenckie Huawei GPON EG8145V5

97

W najlepszym sklepie dla wszystkich MiŚOT pod adresem sklep.misot.pl dostępne są dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych inteligentne routingowe terminale abonenckie Huawei GPON EG8145V5. Można je nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie uzyskanej dzięki wynegocjowaniu specjalnej oferty grupowej. W przygotowaniu są również kolejne produkty Huawei, które będzie można nabyć za pośrednictwem sklepu.

pasek

Terminale z gwarancją producenta

Prawdziwe jest stwierdzenie, że urządzenia te można kupić taniej, należy jednak zwrócić szczególną uwagę na fakt, że terminale zakupione przez Grupę MiŚOT objęte są gwarancją, zakupione z oficjalnego kanału, w związku z tym w razie potrzeby zostaną naprawione lub wymienione w ramach tego zabezpieczenia. Pochodzą z oficjalnej dystrybucji przeznaczonej na rynek Unii Europejskiej, co oznacza, że operator nie będzie ponosił kosztów nowego urządzenia w przypadku usterki, co w ogólnym rozrachunku da zdecydowaną korzyść kupującemu.

Najwyższa jakość dla użytkowników domowych

Technologia GPON zapewnia ultraszerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych. Terminal EG8145V5 obsługuje dwuczęstotliwościowe pasma 802.11ac i oferuje zaawansowane możliwości przekazywania pakietów, zapewnia doskonałą jakość usług głosowych, internetowych i wideo w jakości HD. Dzięki temu terminal EG8145V5 jest idealną opcją do obsługi dostępu szerokopasmowego internetu. Terminal ten jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Plug-and-Play

Konfiguracja jest automatycznie wysyłana przez system zarządzania siecią, dzięki czemu nie ma konieczności wdrażania systemu na miejscu. Sprawia to, że instalacja jest niebywale prosta, nie powoduje dodatkowych komplikacji. Obsługa urządzenia jest tak banalna, że klient może samodzielnie podłączyć urządzenie.

Kompleksowa usługa Triple-Play

Terminal abonencki ONT oferuje liczne porty do implementacji wielu usług, w tym dostępu do pamięci masowej podłączonej do sieci domowej, dostępu do Internetu oraz dostępu do usług wideo. Zapewnia to użytkownikom kompleksową usługę Triple-Play.

Wydajność energetyczna

Układy SOC łączą usługi PON, głosowe, bramy i moduły LSW, ograniczając zużycie energii nawet o 25%.

Możliwości techniczne

Terminale abonenckie Huawei GPON EG8145V5 wyposażone są w 1 port GPON SC/APC, 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny RJ11 (POTS) oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Korzysta ze standardów IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz), IEEE 802.11 a/n/ac (5 GHz) oraz technologii 2×2 MIMO. Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 1200 Mb/s (300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz).

Grupa MiŚOT zakupiła dużą ilość tych terminali, tak żeby zagwarantować atrakcyjną cenę. To kolejne działanie ze strony Grupy, które ma zabezpieczyć małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w czasie szalejącej inflacji i niepewności na rynku, również walutowym. W najlepszym sklepie dla wszystkich MiŚOT-ów opisywane terminale do nabycia są w paczkach po 20 sztuk, mali i średni operatorzy telekomunikacyjni powinni się jednak spieszyć, gdyż pozycja ta, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kupujących.