Wojciech Darłowski członkiem zarządu w Beyond.pl 

37
Wojciech Darłowski

1 lutego br. Wojciech Darłowski obejmuje nowo powołane stanowisko członka zarządu ds. chmury i managed services w Beyond.pl. 

Wojciech Darłowski jest menadżerem z ponad 30-letnim stażem w sektorze IT, głównie na runku outsourcingu IT oraz data center. Specjalizuje się w budowaniu profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw. 

W randze Członka Zarządu ds. Chmury i Managed Services będzie odpowiedzialny za dalszą profesjonalizację świadczonych przez Beyond.pl usług IT. Komunikat prasowy stwierdza też, że jego kluczowym zadaniem na nowym stanowisku będzie wsparcie organizacji dla celów obsługi dużych projektów hybrydowych łączących kolokację ze środowiskami chmury prywatnej i publicznej, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem oraz aktywne wsparcie klientów w projektach zrównoważonej transformacji cyfrowej.

– Coraz więcej dużych organizacji wybiera hybrydowy model utrzymania infrastruktury IT, a my musimy być gotowi na ich obsługę w optymalny sposób – mówi Wojciech Darłowski, członek zarządu ds. chmury i managed services w Beyond.pl. – Moim priorytetem jest i będzie klient, budowanie partnerskich relacji oraz zaufania. Aby to osiągnąć musimy kontynuować rozwój kompetencji eksperckich, inwestować we wdrażanie nowych rozwiązań i podnosić jakość obsługi dostarczanej przez zespoły techniczne. 

– Jestem przekonany, że Wojciech odegra kluczową rolę we wzmocnieniu naszej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku – dodaje Wojciech Stramski, Prezes Zarządu w Beyond.pl.   

Wojciech Darłowski od 1997 roku do objęcia funkcji w Beyond.pl był związany z firmą NTT DATA Business Solutions. Początkowo jako konsultant IT, później jako szef Działu IT współtworzył strategię sprzedaży usług outsourcingowych spółki. W 2005 roku objął funkcję dyrektora data center NTT DATA Business Solutions, by następnie awansować do globalnych struktur jako Head of Global Managed Services Center Poland oraz Head of GMS Data Center Services Poland. W czerwcu 2017 r. objął również funkcję członka zarządu w NTT DATA Business Solutions. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, gdzie w latach 1992-2000 pracował również jako wykładowca.

Od 1 lutego br. zarząd Beyond.pl będzie czteroosobowy w składzie: Wojciech Stramski – prezes, Michał Grzybkowski – wiceprezes, Wojciech Darłowski – członek zarządu ds. chmury i managed services oraz Piotr Cegieła – członek zarządu ds. finansów i inwestycji.