TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych zaprasza do rejestracji

Wirtualnie, zdalnie, bezpiecznie, bez kosztów dojazdu i w bardzo szerokim gronie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. W poniedziałek rozpoczyna się Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych 2020.

Kongres to wspólna inicjatywa Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, Związku Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych MEDIAKOM oraz iNET Group. Odbędzie się w dniach 30.11 – 4.12 w wirtualnej przestrzeni AVATARLAND, podobnej do tej, jaką poznaliśmy na wiosennej Wirtualnej Konferencji KIKE. Jest to też po prostu nowa, europejska wersją platformy VirBELA. Nawigacja po centrum kongresowym będzie ułatwi m.in. menu w języku polskim, nie zabraknie też nowych atrakcji i form promocji sponsorów. Za organizację całości imprezy będzie odpowiedzialna spółka KIKE Events.

W wydarzeniu wezmą udział między innymi przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, a także rzecznik małych i średnich przedsiębiorstw Adam Abramowicz. Bardzo ciekawie zapowiada się między innymi dzień poświęcony nowej ustawie prawo komunikacji elektronicznej, którego wyłącznym partnerem dnia jest Kancelaria Prawna MEDIA (1 grudnia, wtorek).

Z przyjemnością informujemy, że ISPortal objął patronat medialny nad kongresem.

Adres do rejestracji: KONGRES PT

Agenda:  https://wirtualny-kongres-przedsiebiorcow-telekomunikacyjnych.pl/agenda-tabela/#mediakom

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze