Wirtualne Spotkanie MiŚOT-ów już za tydzień

enformatic logowanie

Już w przyszłym tygodniu Stowarzyszenie e-Południe podsumuje 2020 rok i przedstawi plany na 2021 rok. Wirtualne Spotkanie MiŚOT-ów zaplanowano na czwartek, 21 stycznia w godz. 11.00 – 13.00. Warto więc zarezerwować sobie czas. Udział jest bezpłatny.

Podczas Wirtualnego Spotkania członkowie zarządu i aktywiści stowarzyszenia opowiedzą, co działo się w projektach w 2020 roku, jak również, co przygotowali dla MiŚOT-ów na najbliższe miesiące. Widzowie będą mogli aktywnie uczestniczyć w spotkaniu zadając pytania, na które odpowie zarząd oraz liderzy projektów. Organizatorzy przewidzieli drobne nagrody dla najaktywniejszych widzów, jak również konkurs mailowy, dla tych, którzy uważnie będą słuchać i wykażą się wiedzą na temat projektów.

21 stycznia operatorzy usłyszą m.in., w jaki sposób można mieć cały świat w zasięgu
portu; jak razem wygrywać przetargi; co zrobić, aby klient był zawsze z nami w kontakcie; jak stać się cyberbezpiecznym MiŚOT-em; w jaki sposób możesz zwiększyć sprzedaż z Lokalni.pl oraz co należy robić, aby być TeleOdpowiedzialnym.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki konkursu TeleOdpowiedzialny Roku
2020, organizowanego przez Stowarzyszenie e-Południe. Organizatorzy przyzwyczaili
środowisko w poprzednich latach, że nagrody te są wręczane na dużych galach, niestety tym raz i to wydarzenie, ze względu na pandemię, musiało przenieść się do wirtualnego świata.

Transmisja będzie dostępna na Facebooku. Wydarzenie jest dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/events/184815756663081/

Spotkanie na żywo będzie transmitowane na zamkniętej grupie: https://www.facebook.com/groups/drMISOT/

Osoby, które chciałyby dołączyć do spotkania spoza Facebooka proszone są o wysłanie zgłoszenia na https://forms.gle/LWEJoZRc99vZsqDw5 i dzień przed wydarzeniem otrzymać mają dedykowany link.