TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

WhatsApp w telefonie i tablecie w tym samym czasie

Obsługa kilku urządzeń mobilnych w tym samym czasie może niebawem być dostępna w WhatsAppie.  Na razie można z niego korzystać jedynie w telefonie i przeglądarce lub instalacyjnej wersji desktopowej.

Testowe wydanie WABetaInfo ujawnia, że WhatsApp pracuje nad wersją pozwalającą na obsługę na kilku urządzeniach. Najnowsze fragmenty kodu WhatsAppa beta pokazują, że do tego rozwiązania już bardzo blisko.

Zeskanowanie kodu pozwoli uruchomić WhatsApp na innym smartfonie lub tablecie. Konieczne będzie prawdopodobnie zachowanie połączenia z internetem na urządzeniu podstawowym.

Na takie rozwiązanie czekali użytkownicy. Obecnie z WhatsApp można korzystać na smartfonie, a jednocześnie z WhatsAppa Web lub wersji na desktopy. Nie można jednocześnie korzystać z programu na innym urządzeniu mobilnym.

Nie wiadomo kiedy to ulepszenie zostanie wprowadzone. Wstępny interfejs wskazuje jednak, że to jeden z priorytetów dla twórców.

Źródło: dobreprogramy.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...