TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Weź udział w konkursie Sklepu MiŚOT z AVM!

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą już zamawiać, za pośrednictwem Sklepu MiŚOT, produkty firmy AVM. Grupa MiŚOT przygotowała w związku z tym konkurs.

pasek

Do coraz szerszej oferty, jaką mali i średni operatorzy telekomunikacyjni znajdą w dedykowanym dla nich Sklepie MiŚOT, dołączyły produkty firmy AVM. Paweł Białas, dyrektor ds. rozwoju w Grupie MiŚOT, zapewnia, że w sprzedaży dostępnych będzie coraz więcej produktów tej marki. To ceniony dostawca, którego urządzenia zapewniają użytkownikom stabilne połączenie z siecią. Zdecydowana większość MiŚOT-ów sprzedaje lub oddaje w dzierżawę urządzenia swoim klientom, a te, które w swojej ofercie ma firma AVM, są wysokiej jakości.

Do udziału w konkursie “Zostań mistrzem sieci z AVM” zapraszamy MiŚOT-y. Zadanie konkursowe polega na tym, by w 1024 znakach opisać idealnie działającą sieć WiFi w domu klienta. Inwencja twórcza małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych nie ma końca. Jury konkursowe z niecierpliwością czeka na zgłoszenia. Nagrodami w rywalizacji są: FRITZ!Box 4060 AX, który jest uniwersalnym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie połączenia za pomocą 2,5 Gigabit WAN. Dodatkowo router posiada wbudowaną centralkę telefoniczną dla telefonii VoIP. Router wyposażony został w bazę DECT, co pozwala na podłączenie słuchawek bezprzewodowych oraz inteligentnych gniazdek FRITZ!DECT 200/210 lub termostatów FRITZ!DECT 301 i FRITZ!DECT 302, inteligentnych żarówek FRITZ!DECT 500 i przełączników FRITZ!DECT 440. 1 port USB 3.0 umożliwia stworzenie serwera multimediów oraz dysku NAS po podłączeniu dysków przenośnych. Wartość urządzenia to 837,03 zł brutto.

Drugą nagrodą jest wzmacniać Wi-Fi FRITZ!Repeater 3000 AX Wi-Fi 6 MESH, który dzięki trzem jednostkom bezprzewodowym z inteligentnym wzmacnianiem MESH FRITZ!Repeater 3000 AX zapewnia duży zasięg i wysoką przepustowość danych w sieci Wi-Fi. Ta nowoczesna technologia jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą włączyć do bezprzewodowej sieci domowej wyjątkowo duża liczbę urządzeń. Wartość urządzenia to 779,00 zł brutto.

Nagrodzone zostaną dwa najciekawsze zgłoszenia. Żeby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz dostępny tutaj oraz zapoznać się z regulaminem. Konkurs trwa od 24 maja 2023 r. do 9 czerwca 2023 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wskazanego w zgłoszeniu adresu mailowego, a nagrodzone zadania konkursowe opublikujemy w PING-u.

Powodzenia.

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...