Voucher na kartę MultiSport do zdobycia na poznańskim Zjeździe MiŚOT

Kolejną atrakcją zbliżającego się Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu jest voucher na trzymiesięczny dostęp do wielu obiektów sportowych z kartą MultiSport.

Niewiele już czasu dzieli nas od Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu. Rozpocznie się on 28 listopada 2022 roku. Jest jednak jeszcze szansa, by się zarejestrować.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, do których organizatorzy dodali właśnie voucher na trzymiesięczny dostęp do wielu obiektów sportowych z kartą MultiSport. Przypomnijmy, że do uruchomienia programu potrzebnych jest 230 chętnych.

– W oczekiwaniu na zgłoszenia postanowiliśmy dać MiŚOT-om możliwość korzystania z ponad 28 aktywności sportowych w ponad 2500 obiektów w całym kraju takich jak siłownie, baseny, zajęcia ze sztuk walki, tenis ziemny, a nawet tańce (doskonale wiemy, jak lubią tańczyć) – mówi Aleksandra Czerech, kierowniczka ds. marketingu Grupy MiŚOT. – Wszystko dlatego, że sport to zdrowie, a najtrudniej jest zacząć.

Ponieważ liczba bon na stoisku Grupy MiŚOT będzie ograniczona lepiej zgłosić się po nie jak najszybciej.

– To niepowtarzalna okazja, by zupełnie za darmo zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Jak mówi stare polskie przysłowie: „W zdrowym ciele, zdrowy duch” – zachęca Aleksandra Czerech.

Oferta na MultiSport już od jakiegoś czasu dostępna jest w Sklepie MiŚOT.

Merytoryczne prelekcje i inne atrakcje

Co jeszcze czeka uczestników Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu? W poniedziałek 28 listopada odbędzie się Hyde Park małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, czyli ISP Forum na żywo. Za zamkniętymi drzwiami bez dziennikarzy i sponsorów, poruszone będą ważne dla operatorów tematy.

Wieczorem na B4Party zagra niekwestionowana gwiazda polskiej rockowej sceny muzycznej, zespół Sztywny Pal Azji. Po koncercie do tańca zaprosi DJ, który będzie rozpalał parkiet do późnych godzin nocnych.

We wtorek 29 listopada oficjalnie rozpocznie się czwarty lokalny zjazd MiŚOT. Poza zawartością merytoryczną będzie również wiele atrakcji: wyjazdy do Data Center Beyond (dla wcześniej zapisanych), Strefa VR, Konkurs wizytówkowy (do wygrania jest szkolenie VIP SAFE DRIVING pierwszego stopnia na SKODA Autodrom Poznań o wartości 1599 złotych). Przez cały dzień uczestnicy będą też mogli odwiedzać MELINĘ, a wieczorem podczas Gali odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów, stand-up Radiowców bez cenzury, koncert pełen niespodzianek muzycznych oraz zabawa z DJ-em.

Ciekawe prelekcje odbywać się będą także 30 listopada do godziny 13.

Najważniejsze jest jednak to, że poza wieloma atrakcjami, jakie proponuje uczestnikom zjazdu organizator, będzie to znakomita okazja do tego, by spotkać się i porozmawiać o tym, co łączy i co jest ważne dla operatorów.

Aleksandra Czerech, kierowniczka ds. marketingu Grupy MiŚOT