TeleOdpowiedzialni 2020. Wnioski do końca listopada

165

Zostało już tylko kilka dni na przygotowanie zgłoszenia do tegorocznej edycji TeleOdpowiedzialnych.

Organizatorzy ujawnili, że przeglądają już pierwsze otrzymane aplikacje. Wynika z nich, iż pandemia nie ograniczyła CSR-owej aktywności MiŚOT-ów. Jeśli więc jesteś społecznie odpowiedzialny, aktywnie wpływasz na otoczenie, twoja firma robi ciekawe rzeczy dla społeczności lokalnej i pracowników lub działasz na rzecz ochrony środowiska – pora zgłosić się i uzyskać tytuł TeleOdpowiedzialnego 2020. Laureatów poznamy w połowie stycznia 2021 roku podczas wirtualnego spotkania podsumowującego działalność Stowarzyszenia e-Południe.

Zgłoś aplikację TUTAJ

– MIŚOT-y zawsze byli blisko klienta. Dzięki temu ceni się ich za jakość obsługi oraz szybkie dostosowanie produktów do potrzeb rynku – mówi Zuzanna Biernacka, koordynatorka projektu. – Atutem firm jest również doskonała znajomość regionu, w którym funkcjonują, w tym potrzeb i bolączek mieszkańców. Gdy dodamy do tego wielkie serca pracowników i właścicieli, okazuje się, że środowisko lokalnych operatorów telekomunikacyjnych było wrażliwe na potrzeby innych nawet wtedy, gdy mało kto wiedział, co to jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Dziś jesteśmy bardziej świadomi i jeszcze lepiej zorganizowani. Stowarzyszenie e-Południe w ramach projektu TeleOdpowiedzialni w sposób zorganizowany promuje dziś w MIŚOT-ów społeczną odpowiedzialność biznesu.

Warto przy tym podkreślić, że CSR kojarzy się dziś już nie tylko z charytatywnością. Równie ważna jest troska o prawa pracownicze, BHP, ochronę środowiska, ochronę mniejszości i tak zwanych grup defaworyzowanych oraz szeroko rozumiana edukacja. Wielu MIŚOT-ów, patrzących kompleksowo na te zagadnienia, cieszy się w swoich środowiskach opinią nowoczesnych i społecznie wrażliwych firm.

Więcej informacji o inicjatywie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here