TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

T-Mobile + Vectra = ?

T-Mobile i Grupa Vectra podpisały umowę, która dotyczy hurtowego dostępu do sieci. Pozwoli to klientom tej pierwszej korzystać z zasięgu, jaki oferuje ta druga.

Umowa między T-Mobile i Vectrą to możliwość świadczenia usług dostępu do internetu przez magentowego operatora z wykorzystaniem zasięgu sieci Vectra.

– Kompleksowa oferta usług dla całego domu to podstawa naszej strategii rozwoju. Dlatego z jednej strony cały czas szukamy nowych rozwiązań, o które będziemy mogli wzbogacić nasze portfolio, ale z drugiej: chcemy rozwijać dostępność naszych usług, żeby jak najwięcej osób mogło cieszyć się najwyższą jakością T-Mobile. Dzisiaj wykonujemy kolejny krok w tym kierunku. Dzięki umowie z Grupą Vectra sukcesywnie zyskamy dostęp do ok. 4 mln gospodarstw domowych, co znacząco zwiększy liczbę osób które mogą skorzystać z naszej oferty konwergentnej – zapewnia  Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

Dla T-Mobile Polska umowa to rozszerzenie zasięgu usług światłowodowych. Dotychczas obejmował6 mln gospodarstw domowych. Jak łatwo policzyć po doliczeniu kolejnych  4 mln gospodarstw teraz w zasięgu sieci jest ich już 10 mln.

Już wcześniej T-Mobile Polska oferowała swoje usługi na sieciach Orange, Światłowód Inwestycje, Nexera i Fiberhost. Teraz dochodzi do tego również Vectra.

Źródło: telepolis.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...