TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Stwórzmy razem kosmiczną agendę

Ogólnopolskie Zjazdy MiŚOT słyną z ciekawej merytoryki. Organizatorzy zawsze zapewniają uczestnikom trzydniową agendę, a przez dwa dni wykłady, panele i szkolenia odbywają się równolegle w trzech salach. Nie inaczej będzie od 6 do 8 listopada na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Toruniu.

–  Program każdego zjazdu uwzględnia oczekiwania, które uczestnicy przekazali w nam w ankietach pokonferencyjnych wypełnianych na zakończenie poprzedniej edycji. Bierzemy też pod uwagę to, co najważniejsze obecnie w branży, zarówno w obszarze prawa, jak i biznesu – mówi odpowiadający za merytorykę zjazdów Paweł Gniadek, dyrektor komunikacji w Grupie MiŚOT. – Tym razem poszliśmy jeszcze dalej: każdy z uczestników może zostać prelegentem i zaproponować swój temat.

Organizatorzy proszę o przesyłanie do połowy sierpnia ciekawych propozycji wykładów na adres: pawel.gniadek@misot.pl. Agenda zjazdu w Toruniu zostanie opublikowana przed końcem wakacji.

– Merytoryka w salach zjazdowych zawsze jest najważniejsza, ale równie ciekawie będzie na stoiskach naszych partnerów, na których będzie można spotkać się z ekspertami branżowymi. Odpowiedzą oni na najtrudniejsze pytania – zapewnia Paweł Gniadek. Dyskusje będzie można kontynuować w Melinie, czyli kultowym miejscu spotkań małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych oraz na dwóch zjazdowych imprezach: 6 listopada na Before Party, a dzień później na antyGali.

Jakby tego było mało, organizatorzy zapraszają w Toruniu na liczne konkursy i wydarzenia artystyczne.

Wejściówki: https://misot.pl/zjazdy/

Józef Kotlarz
Józef Kotlarz
Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Zajmował się propagowaniem tematyki gospodarczej najpierw w mediach lokalnych, a następnie ogólnopolskich i branżowych. Redaktor specjalizujący się w tematyce związanej z rynkiem kapitałowym, energetyką i telekomunikacją.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze