TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Spotkanie organizacyjne Ministerstwa Cyfryzacji z branżą – zaproszenie

Nowe rozdanie w rządzie i wybranie na ministra cyfryzacji  Krzysztofa Gawkowskiego, to nowa sytuacja w ministerstwie. Dlatego też Ministerstwo Cyfryzacji organizuje spotkanie z przedstawicielami organizacji społecznych i branży, by przedyskutować kierunek działań w najbliższej przyszłości.

22 grudnia w godzinach 10-12 odbędzie się spotkanie w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji. Organizacje społeczne i branżowe będą mogły przedstawić swoje priorytety w obszarze cyfryzacji. Pozwoli to ustalić wspólną strategię cyfrowego rozwoju Polski i rozpocząć pracę nad tymi obszarami, które najbardziej tego potrzebują.

Zgłoszenia uczestnictwa należy wysłać na adres: minister@cyfra.gov.pl do 20 grudnia 2023 r. W zgłoszeniu powinna znaleźć się nazwa organizacji oraz określeniem tematyki wystąpienia.

Źródło: gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...