TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Smart mesh od Totolinka

 
 
Totolink w 2018r zaprezentował bardzo dużo nowych produktów, w tym również nowe rozwiązanie mesh o nazwie Totolink T10.
T10 dostępny jest w zestawie (3szt.) jak i również w wersji standalone – czyli jedna szt., która pełni funkcje typowego Access Pointa.
a
Funkcja roamingu bezprzewodowego jest bardzo ciekawą opcją,  dzięki której możemy przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi nodami sieci, utrzymując przez cały czas wydajne połączenie z naszą siecią Wi-Fi.

 b

Totolink T10 został również wyposażony w funkcję formowania wiązki (beamforming), poprzez co router skupia sygnał Wi-Fi w kierunku urządzeń (tablety, smartfony, laptopy itd..) korzystających w danej chwili z sieci bezprzewodowej.
Inżynierowie z Totolinka zadbali o to, aby urządzenie było bardzo funkcjonalne spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego T10 został wyposażony w dwa gigabitowe porty LAN, gigabitowy port WAN oraz  duży wybór trybów pracy, z czego najciekawszy jest tryb „Mesh Mode”.

 c

Dodatkowo na froncie obudowy został umieszczony bardzo wdzięczny przycisk, który umożliwia w szybki i łatwy sposób utworzenie inteligentnej sieci Mesh – wystarczy przez kilka sekund go przytrzymać, aby urządzenia znajdujące się w zasięgu Wi-Fi automatycznie się połączyły.
 
A co najlepsze! System smart mesh od Totolinka pozwala na połączenie ze sobą dowolnej ilości T10 – nie jesteśmy ograniczeni tylko do 3 sztuk, ale możemy ich podłączyć dużo więcej. Wszystko oczywiście zależy od naszych potrzeb…
Totolink T10 jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy mają trudności z dostępem do sieci bezprzewodowej na terenie całego mieszkania czy domu.
Dodatkowo bardzo prosta konfiguracja sieci smart mesh przemawia na jego korzyść, bo każdy, nawet mniej zaawansowany użytkownik jest w stanie bardzo szybko skonfigurować sieć Wi-Fi.
W ramach podsumowania: Totolink T10 i jego smart mesh w zupełności wystarczy, aby zapewnić  dostęp do Internetu w każdym miejscu naszego domostwa lub firmy!
 
Autor: Leszek Błaszczyk
 
Artykuł sponsorowany 
 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...