Skanet.pl z Publikonem

Grafika: Publikon

Skanet z Białki jest kolejnym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, który docenił rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Firma zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon w wersji premium.

Z oferty Publikona firma na swoim profilu Facebookowym korzysta od kilku miesięcy.

Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale często przekazują też praktyczne informacje i promują lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. Często odnoszą się także do kalendarzowych aktualności, takich jak Dzień Bezpiecznego Komputera.

W jednym z ostatnich czytamy:

Żadne zabezpieczenia nie są w stanie w 100% zapewnić nam bezpieczeństwa. Najlepszą ochroną naszego urządzenia jesteśmy my sami. Dlatego przeczytaj i stosuj porady od lokalnego dostawcy ⤵️

1️⃣ Nie otwieraj podejrzanych linków przesłanych od nieznajomych osób. Zawsze weryfikuj adres i intencje nadawcy.

2️⃣ Nie wyłączaj zapory systemowej. To właśnie ona chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem. Dbaj o to, by aktualizować bazę danych i antywirusa.

3️⃣ Nie podawaj swoich danych na podejrzanych lub niezweryfikowanych witrynach internetowych. Upewnij się, że strona, z której korzystasz, jest bezpieczna.

4️⃣ Posiadanie wszędzie tego samego hasła to duży błąd. Jeżeli tylko masz możliwość, skorzystaj z dwuetapowej weryfikacji danych, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w sieci. Więcej o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym dowiesz się z artykułu, na naszym blogu ➡️https://lokalni.pl/blog/uwierzytelnianie-dwuskladnikowe

Liczba klientów Publikona stale rośnie, a z sygnałów płynących od operatorów wynika, że koszt tej usługi postrzegany jest przez nich jako atrakcyjny.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to kolejna przykładowa grafika z posta: