TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Skanet.pl z Publikonem

Skanet z Białki jest kolejnym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, który docenił rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Firma zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon w wersji premium.

Z oferty Publikona firma na swoim profilu Facebookowym korzysta od kilku miesięcy.

Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale często przekazują też praktyczne informacje i promują lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. Często odnoszą się także do kalendarzowych aktualności, takich jak Dzień Bezpiecznego Komputera.

W jednym z ostatnich czytamy:

Żadne zabezpieczenia nie są w stanie w 100% zapewnić nam bezpieczeństwa. Najlepszą ochroną naszego urządzenia jesteśmy my sami. Dlatego przeczytaj i stosuj porady od lokalnego dostawcy ⤵️

1️⃣ Nie otwieraj podejrzanych linków przesłanych od nieznajomych osób. Zawsze weryfikuj adres i intencje nadawcy.

2️⃣ Nie wyłączaj zapory systemowej. To właśnie ona chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem. Dbaj o to, by aktualizować bazę danych i antywirusa.

3️⃣ Nie podawaj swoich danych na podejrzanych lub niezweryfikowanych witrynach internetowych. Upewnij się, że strona, z której korzystasz, jest bezpieczna.

4️⃣ Posiadanie wszędzie tego samego hasła to duży błąd. Jeżeli tylko masz możliwość, skorzystaj z dwuetapowej weryfikacji danych, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w sieci. Więcej o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym dowiesz się z artykułu, na naszym blogu ➡️https://lokalni.pl/blog/uwierzytelnianie-dwuskladnikowe

Liczba klientów Publikona stale rośnie, a z sygnałów płynących od operatorów wynika, że koszt tej usługi postrzegany jest przez nich jako atrakcyjny.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to kolejna przykładowa grafika z posta:

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...