TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Siła MiŚOT – zapowiedź artykułu

 
Podczas tegorocznej konferencji iNET Meeting odbyła się rozmowa dotycząca branży telekomunikacyjnej, której pokłosiem jest istota współdziałania małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych (MiŚOT). Dyskusję prowadził Eugeniusz Gaca, a jego gośćmi byli Dominik Kopera (Ministerstwo Cyfryzacji), Sebastian Kachel (Stowarzyszenie e-Południe), Robert Kubica (INET Group), Kamil Kurek (firma K3) i Piotr Zychowicz (Stowarzyszenie Budowniczych Telekomunikacji).
Na łamach nadchodzącego wydania ICT Professional znajdzie się obszerny artykuł będą analizą i podsumowaniem wskazanego panelu dyskusyjnego. Wśród poruszonych tematów znalazły się takie palące materie jak drugi konkurs POPC, Internet dla szkół i relacje między ustawodawcą, a operatorami.
Ważnym elementem rozmowy był sygnał idący do wszystkich MiŚOT – dzięki wspólnym działaniom można tylko zyskać, i to zyskać sporo. W ten sposób uzyska się siłę, której nie będą mogli zlekceważyć decydenci. MiŚOT działający razem będą mieli siłę uderzenia niczym grizzly.
Pełna wersja artykułu ukaże się w letnim wydaniu ICT Professional.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...