SGT S.A. uruchamia usługi mobilne

389

SGT S.A., lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, poszerza ofertę dla swoich Partnerów o telefonię komórkową i internet LTE. JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel).
JAMBOX mobile to usługa realizowana w modelu MVNO, opierająca się na sieci mobilnej PLUS. Obejmuje usługi głosowe, SMS, MMS i transmisję danych. Atrakcyjne plany taryfowe zostały dostosowane do potrzeb wymagających abonentów. Oferta obejmuje zarówno pełne pakiety usług, jak i samodzielne pakiety transmisji danych.
Dla Operatora ISP usługa JAMBOX mobile to możliwość poszerzenia swojej  oferty o dodatkowy zestaw produktów, oferowania ciekawych pakietów wielousługowych, brak dodatkowych inwestycji i wsparcie sprawdzonego partnera biznesowego. Dzięki nowej usłudze abonent może otrzymać z kolei w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i  internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.
SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 10 lat. Usługę telewizyjną JAMBOX wdrożyliśmy już u blisko 250 operatorów ISP. Stale poszerzamy i uatrakcyjniamy swoją ofertę, współpracując z najbardziej doświadczonymi podmiotami. Cieszymy się, iż w przypadku JAMBOX mobile naszym  partnerem została firma Polkomtel, ponieważ mamy w ten sposób pewność stabilnego działania usługi, ale i atrakcyjności oferty dla naszych klientów mówi Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT S.A.
Usługa JAMBOX mobile wystartuje w październiku br.
Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi  JAMBOX.
***
Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w  Polsce, powstała w 2007 roku w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Pomaga lokalnym operatorom internetu wdrażać w swoich sieciach cyfrową  telewizję kablową bazująca na platformie IPTV oraz telefonię komórkową i  internet LTE.
W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.
Więcej informacji dostępnych na:
www.jambox.pl
www.facebook.com/jamboxhd
www.facebook.com/sgtpolska