TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Schneider Electric uczy celników, jak rozpoznać podróbki

APC by Schneider Electric, w trosce o najwyższą jakość dostarczanych do klientów produktów, rozpoczyna kolejne kursy rozpoznawania podróbek produktów oferowanych przez Schneider Electric dla służb.

Program szkoleniowy realizowany jest wspólnie z International IP Crime Investigators College (IIPCIC), inicjatywą prowadzoną przez Interpol. Kurs APC by Schneider Electric Counterfeit Product Identification kładzie nacisk na najważniejsze elementy pozwalające zidentyfikować fałszywe urządzenia UPS pojawiające się na rynku.
Program szkoleniowy Schneider Electric jest odpowiedzią na rosnącą skalę tzw. szarej strefy, czyli oferowania produktów poza oficjalnym kanałem dystrybucji. Zmyleni klienci, często kuszeni niższą ceną, w imię oszczędności nabywają albo produkty porobione, albo niepoprawnie przechowywane i transportowane urządzenia UPS, które mają znacznie mniejszą żywotność. Produkty zakupione w szarej strefie, zarówno przez resellerów, jak i użytkowników końcowych, nie podlegają serwisowi producenta, co naraża kupujących na dodatkowe straty. Wyeliminowanie tego zjawiska jest globalnym wyzwaniem i jednym z priorytetów APC by Schneider Electric. Firma aktywnie przeciwdziała nielegalnemu procederowi – tak, aby zapewnić klientom gwarancję nabywania oryginalnych produktów o najwyższej jakości i niezawodności.
– Edukacja i programy szkoleniowe – takie jak opracowany przez Schneider Electric kurs rozpoznawania podrabianych produktów – stanowią kluczowy element walki z tym procederem i pozwalają chronić konsumentów przed mylnymi zakupami – mówi Urszula Fijałkowska, Sales Manager ITB, Schneider Electric. – Zainicjowany kurs z Interpolem już przynosi skutki, zwiększając świadomość nie tylko służb celnych, ale także użytkowników końcowych.
Cykl tegorocznych szkoleń w Polsce otwiera spotkanie ze służbami celnymi spotkanie w Szczecinie, które odbyło się 22 września. Kolejne szkolenia odbędą się w Gdyni, Warszawie i Krakowie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: APC

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...