Rozwiązanie konkursu „Zostań mistrzem sieci z AVM”

Spośród licznych zgłoszeń, które napłynęły w odpowiedzi na zadanie konkursowe, komisja miała trudne zadanie z wyłonieniem dwóch zwycięskich, za które zostały przyznane nagrody, ufundowane przez firmę AVM. 

pasek

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu w maksymalnie 1024 znakach idealnie działającej sieci WiFi w domu klienta. Nagroda za pierwsze miejsce w postaci FRITZ! Box 4060 AX o wartości 837,03 zł brutto przypadła Maciejowi Różańskiemu z firmy Systemia za odpowiedź: 

Co by Internet nie chodził pomału, koniecznie podłącz wzmacniacz sygnału, na zdalnym ucieszysz swoje szefostwo, w biuro zmieniając całe domostwo. 

Mieszkanie w bloku ma swoje wady, WiFi tam często nie daje rady, jest jednak opcja przez IEEE nam dana, sprawę załatwia kanału zmiana. 

Światłowód czasem kończy się w szafie, stalowa jakość, WiFi nie łapie, wydobądź router i bez cackania, podłącz w centralnym kącie mieszkania. 

Jeśli masz piętra i wiele pokoi, o jakość sygnału niech głowa nie boli, wystarczy tylko, że tego chcesz, jasność w tym względzie da system Mesh. 

Co by nie było niech brak stabilności, nie denerwuje i wcale nie złości, dobrego humoru niech nie odbiera, sięgnij po przycisk, zrestartuj routera. 

Nie szukaj w używkach, na giełdzie w lombardzie, kup sobie nowy w najnowszym standardzie, nie smuć, że wszystko działa pomału, pomoże jak zmienisz szerokość kanału. 

Ustawień twój router, ma całą masę, sięgnij po wsparcie, miej swoją klasę i nie odkładaj najlepszego na potem, nawiąż kontakt z lokalnym MiŚOT-em.

Druga nagroda

Druga nagroda, w postaci wzmacniacza Wi-Fi FRITZ!Repeater 3000 AX Wi-Fi 6 MESH o wartości 779,00 zł brutto przypadła przedstawicielowi z firmy Helpful za odpowiedź: 

AVM i Grupa MiŚOT, konkurs organizują, 

Opisz idealną sieć, w 1024 znaków przekonująco. 

WiFi w domu klienta, jak ma wyglądać? 

Dajmy odpowiedź, wierszem wam opowiadać. 

Silny router, mocny jak niedźwiedź, 

Najnowszy standard, by prędkość nie tkwiła w miejscu. 

Szeroki zasięg, pełna moc na cały dom, 

Połączenie stabilne, żadnych przeszkód już nie znam. 

Pasmo dedykowane, dla inteligentnych gadżetów, 

Bez zakłóceń, perfekcyjne połączenie w każdym azymucie. 

Bezpieczeństwo priorytetem, zabezpieczenia mocne jak mur, 

Hasło silne, WPA3 chroni każdy numer. 

Funkcje rodzicielskie, kontrola dostępu śmiała, 

Sieć WiFi idealna, każde wyzwanie śmiało zgłasza. 

AVM i Grupa MiŚOT, to producenci doskonałości, 

Sieć WiFi idealna, to komfort i świetne doświadczenia chwila w chwili przynoszące. 

Organizator konkursu oraz fundator nagród dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratuluje zwycięzcom. Niedługo Sklep MiŚOT zaprosi małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych do kolejnej zabawy.