TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Rozpoczyna się Zjazd MiŚOT w Bukowinie Tatrzańskiej

Przyjazdy, rejestracja, a wieczorem integracyjne B4Party. Taki jest plan dnia zero Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Bukownie Tatrzańskiej. Przez kolejne dwa dni przedstawiciele małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych będą natomiast rozmawiać na temat prawa, finansów i aktualnych warunków prowadzenie biznesu.

Uroczyste otwarcie i panel dyskusyjny dotyczący cyberbezpieczeństwa to pierwsze oficjalne, czwartkowe (17.11) atrakcje zjazdu. W programie wydarzenia nie zabraknie także analizy związanych z aktualną sytuacją w branży i gospodarce. Omówienie wszystkich tych tematów z perspektywy małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych pomoże im w podejmowaniu optymalnych decyzji biznesowych, choć wielu uczestników nastawia się przede wszystkim na indywidualne spotkania i rozmowy w pięknych okolicznościach przyrody.

Uczestnicy usłyszą także o tym jak zdobyć akcje MiŚOT S.A., która stoi obecnie na czele grupy kapitałowej utworzonej przez Stowarzyszenie e-Południe. Ponad 61 proc. tych akcji ma trafić do operatorów, którzy jednocześnie są klientami spółki. Rozpoczęło się już udostępnianie walorów. Najpierw swoją pulę obejmą członkowie Stowarzyszenia e-Południe, o planach związanych z kolejnym krokiem przekazywania papierów wartościowych opowiedzą członkowie zarządu spółki.

Drugiego dnia zjazdu w sali A od godziny 11.45 odbędą się panele dyskusyjne Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Zarząd izby podkreślają przy tym, że niezwykle ważna będzie możliwość wysłuchania zdania operatorów na wszystkie poruszone tematy, poznanie ich oczekiwań i osobiste wymiana doświadczeń.

Pełna agenda Zjazdu MiŚOT w Bukownie Tatrzańskiej dostępna jest tutaj

Przypominamy też, że kolejne Lokalne Zjazdy MiŚOT planowane są co kwartał i zorganizowane będą w następujących rejonach: Centrum/Zachód (przewidywana data: początek lutego 2022 r.), Wschód (wiosna 2022 r.) i Północ (wiosna/lato 2022 r.). Ich zwieńczeniem będzie duża ogólnopolska konferencja.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...