Routery marki Tenda w xbest.pl!

Tenda AC5S i AC6
Tenda AC5S i AC6

Dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych, firma xbest.pl ponownie poszerza ofertę o nowe urządzenia. Tym razem o najnowsze modele routerów marki Tenda, które według sprawdzonej opinii klientów, charakteryzują się bardzo dobrym pokryciem stabilnym zasięgiem, co z kolei stanowi kluczowy argument dla operatorów ISP przy wyborze stosowanych urządzeń końcowych.

Urządzenia pracują w dwóch pasmach 2.4 GHz i 5 GHz (DualBand) w standardzie Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, o maksymalnej prędkości przesyłu danych 1167 Mbps. Modele AC5S, AC6 i AC7 zostały wyposażone w 4 porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s (1x WAN, 3x LAN), a model AC8 w 4 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (1x WAN, 3x LAN). W urządzeniach zaimplementowano technologie poprawiające efektywność przesyłu danych i zasięgu, takie jak: MU-MIMO sprawiająca, że kilka anten routera jest w stanie obsługiwać wiele urządzeń w tym samym czasie, nie powodując spadków prędkości sieci oraz kształtowanie wiązki Beamforming, powodujące, że sygnał jest bardziej ukierunkowany do określonych urządzeń, dzięki czemu każde urządzenie otrzyma dostęp do sieci, jakiego potrzebuje. Routery Tenda posiadają popularne szyfrowanie WPA2, które chroni sieć przed dostępem niepowołanych osób. Konfiguracja i sterowanie routerem możliwe jest z poziomu aplikacji mobilnej Tenda Wifi, dzięki której dodatkowo można kontrolować czas jaki dzieci spędzają w sieci.

Tenda AC7

Urządzenia zostały wyposażone w szybkie procesory w technologii 28nm, co znacząco przyspiesza zadania sieciowe i poprawia przepustowość wszystkich aplikacji online.

Wszystkie urządzenia, oprócz pracy jako standardowy router, mogą pracować w trybie reapetera, a ponadto modele AC5S i AC8 mogą służyć jako Acces Point.

Zewnętrzne anteny o zysku 6 dBi zapewniają pokrycie całego domu lub biura stabilnym sygnałem co potwierdzają pozytywne opinie klientów na temat ich zasięgu. Modele AC5S, AC6 oraz A8 posiadają ich 4, a model AC7 aż 5 anten.

Atrakcyjny wygląd oraz klasyczne obudowy doskonale wkomponują się w wystrój pokoju lub biura.

Wymiary modeli AC5S i AC8 wynoszą 200.0×127.2×33. 6mm, a modeli AC6 i AC7 220.0×141.5×49.0 mm.

Tenda AC8

W tylnej części każdego modelu znajdziemy 4 porty RJ45, wejście na kabel zasilający, przyciski zasilania oraz Reset/WPS. W zestawie z urządzeniami znajduje się zasilacz oraz skrócona instrukcja obsługi, a model AC8 dodatkowo posiada kabel RJ45.

Pełna oferta produktów marki Tenda dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności routerów firmy Tenda.