TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Raport o polskiej branży telko: 1300 firm, rotacja pracowników i więcej

 
PLNOG — największe w Europie Network Operators Group Meeting — obchodzi w tym roku 10-lecie powstania. Z tej okazji organizatorzy chcą podzielić się danymi dotyczącymi polskiego rynku telekomunikacyjnego, jakie gromadzili przez 10 lat działalności i osobistych spotkań z inżynierami i adminami sieci oraz managerami i dyrektorami rm telekomunikacyjnych.
 
Co znajdziecie w raporcie?
 
FIRMY TELEKOMUNIKACYJNE OPERUJĄCE W POLSCE
Prezentujemy Wam listę ponad 1300 firm, które przez 10 lat pojawiły się na PLNOG – będą dla Was cenną ściągawką z polskich firm telekomunikacyjnych i tych, które z ICT współpracują lub są z nią ściśle związane.
INŻYNIER SIECI – JAK CZĘSTO ZMIENIA PRACĘ?
W raporcie znajdziecie też informacje na temat tego, jak często specjaliści telekomunikacyjni zmieniają pracę w perspektywie pięcioletniej.
NA JAKICH STANOWISKACH PRACUJĄ EKSPERCI OD SIECI?
Przedstawiamy również procentową listę stanowisk, zajmowanych przez specjalistów telekomunikacyjnych. Ilu z nich pracuje na stanowiskach inżynierskich, ilu managerskich, a ilu w sprzedaży? To znajdziecie w raporcie stworzonym na podstawie bazy uczestników PLNOG.
BAZA AKTUALNEJ WIEDZY TELEKOMUNIKACYJNEJ – TECHNICZNE KONKRETY
W raporcie podano linki do filmów wideo i prezentacji najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych w kraju. Aktualna wiedza praktyczna z zakresu SDN, Data Center, kolokacji, network security i więcej – to znajdziecie w materiałach.
LIDERZY OPINII POLSKIEJ BRANŻY TELKO
Kto jest cenionym i popularnym źródłem wiedzy z zakresu IT dla specjalistów polskiej branży telko? Kogo specjaliści ICT uważają za autorytet i czyje wpisy chętnie czytają? Kogo warto obserwować, by być na czasie z nowinkami IT? To również w raporcie!
POZNAJ PRZEKRÓJ BRANŻY TELKO OSOBIŚCIE!
Każdemu, kto pobrał nasz raport przysługuje 40% zniżka na udział w nadchodzącej, jubileuszowej edycji PLNOG20! Jeśli chcesz wziąć udział w wykładach, spotkać osobiście wspomnianych influencerów i czołowe polskie firmy ICT oraz poznać branżowe newsy w naszych kuluarach – dołącz do PLNOG20 19-20 marca z kodem dostępnym w raporcie.
 

RAPORT DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

cowraporcie

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...