TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Przygotowania do Szczytu Cyfrowego IGF Polska 2022

Krajowa edycja Szczytu Cyfrowego – IGF Polska 2022 odbędzie się dopiero 20 października 2022 r. Ale już teraz trwają przygotowania do tego wydarzenia. Jeszcze w kwietniu odbędzie się otwarta dyskusja w sprawie możliwych aktywności na tym szczycie.

Krajowa edycja Szczytu Cyfrowego – IGF Polska 2022 zostanie zorganizowana w Lubelskim Centrum Konferencyjnym 20 października 2022 roku. Organizuje ją Kancelaria Prezesa Rady Ministrów we współpracy z NASK PIB, lubelskimi władzami lokalnymi i uczelniami wyższymi.

W ramach wydarzenia pojawią się trzy ścieżki tematyczne. Pierwszą z nich będzie technologie w służbie społeczeństwu, drugą człowiek w internecie, a trzecia to Forum Legislacji Cyfrowej.

Trwają już przygotowania Szczytu Cyfrowego – IGF Polska 2022. Chętni zapraszani są do dyskusji. Różne środowiska, osoby prezentujące różne poglądy i doświadczenia mogą zabrać głos, by zaproponować temat czy zgłosić swój pomysł na warsztat lub sesję.

Spotkanie w formule online odbędzie się w środę –  20 kwietnia br. w godz. 11:00 – 12:00.

Zainteresowani powinni potwierdzić chęć uczestnictwa w nim do piątku, 15 kwietnia pod adresem: IGFPolska@mc.gov.pl. Tą drogą otrzymają także link do spotkania.

Źródło: gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze