Przemów na kolejnej edycji PLNOG13!!!

411
Kiev, Ukraine - October 17, 2012 - A logotype collection of well-known social media brand's printed on paper. Include Facebook, YouTube, Twitter, Google Plus, Instagram, Vimeo, Flickr, Myspace, Tumblr, Livejournal, Foursquare and more other logos.

Dołącz do grona prelegentów PLNOG – najważniejszej w Polsce konferencji poświęconej utrzymaniu i rozwojowi sieci teleinformatycznych, która odbędzie się w Krakowie w dniach 29-30 września 2014 roku.

Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą techniczną na tematy technologii sieciowych, rozwiązań operatorskich oraz przykładów wdrożeń tych technologii.
Dołącz do mówców PLNOG13 – termin mija 21 lipca!
Wśród słuchaczy znajdą się operatorzy internetowi, architekci oraz administratorzy systemów centr przetwarzania danych, przedstawiciele największych firm z branży ICT.
Podczas poprzedniej edycji mówiliśmy m.in. o:

Jeśli posiadasz cenną wiedzę z zakresu ICT i chciałbyś podzielić się nią z przedstawicielami czołowych firm z tej branży, zgłoś się do nas! Jak aplikować?
Wszystkie zgłoszenia powinny przynależeć do jednego z trzech formatów sesji:

  • Tutorial – format przewodników od A do Z dla konkretnego tematu
  • Case-study – opis konkretnego wdrożenia dotyczącego wybranych problemów lub wymagań biznesowych
  • Wykład – bardziej ogólny opis technologii lub rozwiązania technicznego

Prosimy o przesyłanie propozycji wystąpień na adres: cfp@plnog.pl, jako tytuł podając PLNOG13 – Call For Papers. Wszystkie nadesłane propozycje zostaną ocenione przez Radę PLNOG – komitet, który czuwa nad poziomem wystąpień przedstawionych na naszej konferencji.
PLNOG to miejsce, gdzie nie tylko będziesz nauczać, ale także sam rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz cenne kontakty. Na miejscu pojawi się około 800 osób zainteresowanych tematyką sieci teleinformatycznych. Oprócz tego przygotujemy dla wszystkich wyjątkowe atrakcje, dzięki którym 13. edycja konferencji PLNOG na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Czekamy na Was!
Załoga PLNOG

www.plnog.pl