Prywatna opieka medyczna dostępna dla wszystkich MiŚOT-ów

Grupa MiŚOT uruchamia kolejny program wspierający małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Wynegocjowany z Lux Med pakiet platynowy to szeroki wachlarz usług medycznych obejmujący ochroną MiŚOT-y i ich pracowników.

Dostęp do prywatnej opieki medycznej to, obok działającej już dzięki Grupie MiŚOT karty MultiSport, najwyżej oceniany benefit pozapłacowy. Pozytywnie wpływa na atmosferę bezpieczeństwa i komfortu pracy oraz wizerunek firmy, która dba o zdrowie pracowników. Udział w programie może być finansowany lub współfinansowany przez pracodawcę, który może rozliczyć część ponoszonych kosztów. Bez względu na to, która z tych opcji zostanie wybrana, zyska zarówno pracodawca, jak i pracownik. Zapewnienie prywatnej opieki medycznej to ważny argument dla potencjalnych pracowników, obecnie jest istotnym elementem oferty rekrutacyjnej. Proponowany pakiet medyczny podnosi efektywność pracy, a przez zmniejszenie absencji chorobowej ogranicza koszty.

Pakiet platynowy indywidualny lub rodzinny zapewnia dostęp do 29 lekarzy specjalistów bez dodatkowych opłat i kolejek oraz szeroki wybór badań diagnostycznych w pakiecie. Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, markery nowotworowe – łącznie 491 różnych badań. Korzystający z pakietu mają dostęp do 91 zabiegów ambulatoryjnych między innymi takich jak biopsja cienkoigłowa i zabiegi dermatologiczne. Ponadto w ramach pakietu korzystać można z usług stomatologicznych, profilaktycznych badań okresowych dla kobiet i mężczyzn, pakietu badań dla osób pełnoletnich, pakietu Assistance, czyli wizyt domowych lekarza i pielęgniarki, transportu medycznego, dostawy leków domu oraz wielu innych.

Prywatna opieka medyczna jest kolejnym realizowanym zakupem grupowym, jaki dostępny jest w Sklepie MiŚOT. Tak jak w przypadku kart MultiSport i tu potrzebne jest zebranie grupy chętnych, którzy będą korzystać z programu. Limit ten jest niewielki, gdyż wystarczy tylko 10 zainteresowanych, aby uruchomić program.

Pakiet platynowy Lux Med dostępny jest dla małych i średnich operatorów w najlepszym sklepie, jaki znajduje się pod adresem sklep.misot.pl. Zainteresowani uzyskają więcej informacji u specjalistów działu handlowego, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.