Promocja "Świetlny Czarny Piątek" dla abonentów Telewizji Światłowodowej

334

EVIO Polska, właściciel marki Telewizja Światłowodowa, uruchamia jednodniową promocję w piątek 27 listopada dla wszystkich abonentów, którzy w tym dniu podpiszą umowę z lokalnym Operatorem. Promocja obejmuje 6 miesięcy bez opłat na pakiety podstawowe START+EXTRA HD oraz 12 miesięcy bez opłat na pakiety tematyczne dostarczane przy współpracy z EVIO.

„Świetlny Czarny Piątek” proponowany jest na wzór tradycyjnego amerykańskiego „Black Friday” czyli dnia promocji handlowych, oficjalnie otwierający sezon przedświątecznych szaleństw zakupowych. Z tej okazji EVIO przygotowało promocję dla nowych abonentów, którzy dołączają do grona osób korzystających z Telewizji Światłowodowej.
Promocja na darmowe miesiące jest skierowana do tych abonentów, którzy w dniu 27 listopada 2015 roku, czyli w Czarny Piątek, podpiszą umowę z Operatorem na pakiet START+EXTRA na okres 24 miesięcy. W ramach akcji „Świetlny Czarny Piątek” otrzymają oni:
– pakiety podstawowe START+EXTRA HD na okres pierwszych, pełnych 6 miesięcy bez opłat;
– wszystkie pakiety tematyczne na okres pierwszych, pełnych 12 miesięcy bez opłat.
W związku ze specjalną ofertą partnerzy Telewizji Światłowodowej zwolnieni są z opłat za pakiety podstawowe oferowane abonentom przy współpracy z EVIO przez 6 miesięcy bez opłat.
Telewizja Światłowodowa, nowa marka usług TV wprowadzona przez EVIO Polska, wspiera ponad 100 lokalnych operatorów sieci światłowodowych. Wyróżnia ją wykorzystanie zaawansowanej technologii FTTH, umożliwiającej dostarczanie niezwykle szybkiego Internetu, a co za tym idzie stabilnego transferu oraz niezawodnej jakości obrazu Full HD dla usługi telewizyjnej.
Więcej szczegółów na stronie EVIO