TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych oraz zaawansowanych modeli trójwymiarowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, projektanci mogą w łatwy sposób manewrować obiektami, przygotowywać szczegółowe plany konstrukcyjne, a także symulacje. Co wyróżnia nasze oprogramowanie CAD?

Jeśli jesteś inżynierem, projektantem lub architektem, z pewnością potrzebujesz skutecznych narzędzi do sporządzania projektów i modelowania 2D i 3D. Nie marnuj czasu na szukanie idealnego programu – wypróbuj nowoczesne programy CAD i funkcjonalności oferowane przez ZWCAD i przekonaj się, że przygotowywanie projektów jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

pasek

O programie ZWCAD

Skuteczne oprogramowanie CAD, czyli program do projektowania wspomaganego komputerowo, jest nieodłącznym narzędziem dla profesjonalnych projektantów. Jednym z najbardziej popularnych i cenionych programów CAD na rynku jest ZWCAD. W swojej najnowszej wersji – ZWCAD 2024 – program ten dostarcza jeszcze więcej możliwości do sporządzania projektów 2D/3D.

Bezterminowe i elastyczne licencjonowanie

Bezterminowe licencjonowanie w ZWCAD gwarantuje, że nie musisz martwić się o ograniczenia czasowe lub koszty związane z przedłużeniem licencji. Dajemy Ci gwarancję, że Twoje oprogramowanie CAD jest zawsze dostępne i gotowe do użycia. Licencja bezterminowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla firm, jak i dla użytkowników komercyjnych, którym zależy na stałym dostępie do narzędzi projektowych. Co więcej, ZWCAD pozwala na aktualizację oprogramowania CAD do najnowszej wersji w każdym momencie trwania licencji.

Kolejnym autem jest licencjonowanie sieciowe dostępne jest już od jednego stanowiska, co daje możliwość użytkownikowi na swobodna pracę na różnych urządzeniach. Co więcej, powyżej 5 stanowisk w sieci nie jest pobierana dodatkowa opłata za usieciowienie. Przeniesienie licencji na pozostałe stanowiska jest na tyle proste, że każdy może przeprowadzić je samemu.

Wersje do wyboru – 32 i 64 bit

Oprogramowanie ZWCAD stale jest optymalizowane pod względem szybkości działania i sprawności działania. Dzięki temu użytkownicy mogą bezproblemowo pracować nad nawet najbardziej skomplikowanymi projektami bez żadnych obawy o zacinanie czy utratę danych. Wersja 64 bit pozwala na większe wykorzystanie mocy komputera, a tym samym na pracę z cięższymi plikami.

Różne wersje językowe

Masz Klientów zagranicznych? A może po prostu chcesz ćwiczyć język? W programach CAD ZWCAD masz możliwość stosowania dowolnej wersji językowej, a dodatkowo – możesz zmieniać ją wedle swoich potrzeb. Wersje językowe, które są dostępne, to między innymi: polski, czeski, angielski, niemiecki.

Wersje branżowe

ZWCAD zapewnia specjalistyczne wersje branżowe, takie jak ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical, dzięki którym zwiększysz funkcjonalność podstawowego programu CAD. Dostosowanie oprogramowania do swoich zawodowych potrzeb pozwoli Ci osiągnąć lepsze wyniki i skrócić czas wykonywania poszczególnych zadań. Dodatkowo można także wybierać z nakładek branżowych, takich jak np. ZWTraffic, ZWgeo, ZWToolBoź, ZWNesting, ZWMetric, ZWTextile.

Pełna kompatybilność z popularnymi formatami

Ta funkcjonalność nie tylko ułatwia pracę inżynierom i projektantom, ale również oszczędza energię i czas. Dzięki pełnej kompatybilności ZWCAD z formatami DWG i DXF użytkownicy mogą bez problemu otwierać i edytować projekty w innych programach CAD.

Pomoc techniczna specjalistów ZWCAD

Kupując program ZWCAD, otrzymujesz także kompleksowe wsparcie techniczne oraz dostęp do profesjonalnego forum użytkowników ZWCAD, gdzie dowolnie możesz wymieniać się swoimi uwagami i doświadczeniami dotyczącymi naszego programu.

Co nowego w ZWCAD 2024?

Najnowsza aktualizacja programu ZWCAD to nowe funkcje i usprawnienia, które pozwalają jeszcze szybciej i wygodniej przygotowywać projekty – zarówno przez profesjonalnych projektantów, jak i początkujących.

Jeszcze lepsza wydajność

Poprawa szybkości działania głównych funkcji przyczyniła się do tego, że praca w naszym programie CAD (otwieranie, edycja, przeglądanie, zapisywanie plików) nigdy jeszcze nie była tak wygodna i szybka. Testy wydajności wykazały, że w tych podstawowych operacjach ZWCAD 2024 jest średnio 2.8 razy szybszy niż ZWCAD 2023.

Bloki parametryczne Flexiblock

W ZWCAD 2024 wprowadzona została funkcja bloków parametrycznych Flexiblock (przygotowana na wzór bloków dynamicznych zastosowanych w AutoCAD), dzięki którym w bardzo wygodny sposób zmienisz różnego rodzaju obiekty za pomocą akcji i parametrów. Za sprawą tychże bloków proces projektowania jest nie tylko o wiele łatwiejszy i sprawniejszy, ale co najważniejsze – szybszy. ZWCAD 2024 umożliwia też konwersję bloków dynamicznych na Flexiblock. Dzięki tej funkcji możesz edytować obiekty bez utraty właściwości i jakości pliku.

Chmura punktów

Chmura punktów to zbiór punktów w trójwymiarowej przestrzeni reprezentujących powierzchnię obiektu. Punkty te zebrane są przy pomocy nowoczesnej metody skanowania laserowego. Chmura punktów dostępna w najnowszej wersji naszego programu obsługuje popularne formaty (RSC/RCP), a dodatkowo ma też kilka innych przydatnych funkcji – dostosowane ustawień widoczności, możliwość wycinania fragmentu punktów, możliwość tworzenia przekrojów, a także łatwe zarządzanie chmurami z poziomu menadżera. Chmura punktów to udogodnienie, które pozwala projektantom osiągnąć lepszy kontekst przestrzenny, co ułatwia proces projektowania nowych obiektów, które muszą współpracować lub być zintegrowane z pozostałymi strukturami.

Zalety korzystania z programów CAD w różnych branżach

Projektowanie CAD (ang. Computer Aided Design), czyli projektowanie wspomagane komputerowo, wyniosło projektowanie na wyższy poziom. Korzystanie z programów CAD przynosi wiele korzyści w różnych branżach – zarówno w projektowaniu inżynieryjnym, jak i w architekturze, projektowaniu wnętrz czy przemyśle mechanicznym.

Wypróbuj ZWCAD za darmo

Korzystanie z profesjonalnych programów CAD może znacząco polepszyć jakość Twoich projektów. Pobierz darmową wersję testową naszego oprogramowania do projektowania CAD i przetestuj wszystkie funkcjonalności ZWCAD jeszcze przed zakupem programu. Pracuj przez 30 dni bez ograniczeń i przekonaj się, że nasz program CAD to znakomita alternatywa dla drogich programów CAD.

Marek Nowak
Marek Nowak
Redaktor naczelny ISPortal, wcześniej związany między innymi z miesięcznikiem Mobile Internet. Artykuły dotyczące nowych technologii publikował także w portalu Trojmiasto.pl. Po godzinach tworzy opowiadania science-fiction, które ukazały się w kilku już pismach literackich (Nowa Fantastyka, Epea, QFant).

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...