Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Prezes UKE na WRC-23 w Dubaju

Prezes UKE – Jacek Oko jest przewodniczącym polskiej delegacji  na Światowej Konferencji Radiokomunikacji WRC-23. Odbywa się ona w Dubaju.

Światowa Konferencja Radiokomunikacji WRC to najważniejsze światowe forum, które ustala kierunki rozwoju dla radiokomunikacji na najbliższe lata. Ustanawiane są tam przepisy prawno-regulacyjne obowiązujące na całym świecie. Na tej podstawie dokonywane są niezbędne zmiany w Regulaminie Radiokomunikacyjnym czy światowej Tablicy Przeznaczeń Częstotliwości.

WRC-23 odbywa się w Dubaju i uczestniczy w nim Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jest on przewodniczącym polskiej delegacji składającej się z przedstawicieli MC, UKE, MON i IŁ-PIB.

Źródło: uke.gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProffesional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

Najnowsze

Konkurencja dla YouTube’a – czym jest PeerTube?

YouTube stał się dominująca platformą, na której znajdują się różnego rodzaju treści wideo. Jednak...

Aplikacje na uniwersytety – MyUniLodz

Powstała specjalna aplikacja Uniwersytetu łódzkiego. MyUniLodz pozwala na smartfonie sprawdzić wszystkie informacje dotyczące uczelni...

Krypto scam

W 2023 roku inwestujący w kryptowaluty stracili setki tysięcy złotych. I to nawet...

Autonomiczne pojazdy w Jaworznie

Autonomiczne pojazdy i sposoby na ich wszechstronne wykorzystanie to rozwiązanie światowe, które trafia także...