Polski sprzęt GPON w ofercie XBEST.PL!

346

Firma xbest.pl jako główny dystrybutor polskiej marki LEOX zaprezentowała najnowsze urządzenie końcowe oznaczone modelem LXT-011G-D. To świetne rozwiązanie dla operatorów i dostawców usług internetowych, telewizji i telefonii cyfrowej ze względu na swoją funkcjonalność oraz wszechstronność we współpracy z wiodącymi producentami urządzeń OLT.

LEOX LXT-011G-D to urządzenie ONT wyposażone w interfejs GPON 2.5G Downstream i 1.25G Upstream, zgodne z ITU-T G.984. Występuje w 2 wersjach: z portem SC/APC lub SC/UPC. Posiada wbudowany port GigabitEthernet wyposażony w funkcję autonegocjacji oraz MDI/MDIX wykrywający czy kabel sieciowy jest skrosowany czy prosty (nieskrosowany). Ponadto posiada 1 złącze CATV (45-1002MHz, 75Ω) umożliwiające dostęp do usług DOCSIS/DVB-C.

Urządzenie obsługuje pełen zakres usług Triple Play – usługi głosowe, wideo i dostęp do Internetu w jednym pakiecie. ONT posiada szereg funkcji i technologii usprawniających ruch sieciowy, przydatnych dla operatorów ISP. Obsługuje treści wideo dostarczane w postaci danych (w trybie multicast lub unicast). W przypadku przesyłania treści wideo technologią Multicast, ONT obsługuje dedykowany port GEM w technologii Downstream, dzięki czemu zawartość wideo jest odbierana i przetwarzana przez wszystkie urządzenia ONT w kanale zunifikowanym, co znacznie zwiększa wydajność pasma. Dodatkowo obsługuje funkcję IGMP snooping v2/v3 polegającą na monitorowaniu aktywności członka dołączającego i opuszczającego usługi w porcie Ethernet, a następnie selektywnie dostarcza strumienie Multicast. Ponadto posiada wbudowany switch warstwy 2 i możliwość zarządzania urządzeniem po stronie zdalnej.

Największym atutem jest zastosowanie autorskiego projektu samego urządzenia jak i jego oprogramowania, które jest na tyle elastyczne i dostosowane do potrzeb rodzimego rynku aby zagwarantować kompatybilność z urządzeniami OLT GPON wiodących producentów, takich jak HUAWEI, ZTE, DASAN, ZHONE, ERICSSON, CALIX. Ponadto ONT jest stale udoskonalany poprzez aktualizacje jego software’u.

Produkty firmy LEOX objęte są 2-letnią gwarancją. Wsparcie techniczne (m. in. stałe aktualizacje software’u), naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne realizowane są w Polsce.

Wymiary urządzenia wynoszą 130x105x30mm. Wyposażone są w diody sygnalizujące poprawną pracę oraz stan urządzenia i połączenia. Z tyłu znajdziemy port GPON, port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s, złącze CATV, wejście na kabel zasilający, przyciski: zasilania, RESET.

W zestawie z urządzeniem znajduje się zasilacz oraz kabel RJ45.

Pełna oferta produktów marki LEOX dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności urządzeń firmy LEOX.

Siedziba XBEST.PL: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa

Oddział w Rybniku: ul. Św. Józefa 141D, 44-200 Rybnik

Telefon: +48 32 239 6000