Polsat znika z oferty sieci Multimedia? [AKTUALIZACJA]

Od początku przyszłego roku sieć Multimedia Polska przestanie nadawać kanały Telewizji Polsat. Nieoficjalny powód: spółki nie dogadały się w sprawie warunków.

Multimedia podała wcześniej, że od 1 stycznia z oferty znikną kanały: Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film HD. Firma nie podała powodów usunięcia kanałów z oferty, przypuszczenia dotyczyły tego, że spółki nie doszły do porozumienia w sprawie warunków finansowych.

Zniknięcie kanałów z oferty byłoby dla klientów podstawą do rozwiązania umowy.

[AKTUALIZACJA]

Oświadczanie Vectra S.A. w sprawie oferty programowej Multimedia Polska

Szanowni Państwo, 
przepraszamy za nieścisłość, która znalazła się w opublikowanym na stronie Multimedia Polska komunikacie, w którym była mowa o prawdopodobieństwie całkowitego zaprzestania dostarczania naszym Odbiorcom programów nadawcy Telewizji Polsat Sp. z o.o., które obecnie są w naszej ofercie. Ponieważ przekazywanie rzetelnych i aktualnych informacji naszym Klientom jest dla nas najwyższym priorytetem, zgłaszamy się do Państwa z ogromną prośbą o korektę tej informacji.
Istotnym jest, że z dniem 1 stycznia 2021 roku nastąpią zmiany w ofercie programowej Multimedia Polska, polegające na wycofaniu części programów z oferty objętej gwarancją Operatora. Programy POLSAT i TV4 są co do zasady stałym elementem naszej oferty telewizyjnej. Wszystko wskazuje, że kanały TV6, SUPER POLSAT, FOKUS TV, POLO TV, ESKA TV oraz NOWA TV również pozostaną dostępne na stałe w naszej ofercie.
W przypadku oferty cyfrowej,  od 1 stycznia 2021 roku kanały POLSAT 2, POLSAT NEWS HD, POLSAT FILM HD, POLSAT CAFE HD, POLSAT PLAY HD, DISCO POLO Music, POLSAT SPORT, POLSAT SPORT EXTRA przestaną być kanałami gwarantowanymi i będzie można je usunąć w każdej chwili. Poinformujemy naszych klientów do 20 grudnia 2020 roku, o tym kiedy programy zostaną wyłączone, które z programów wyłączymy i jakie programy wzbogacą naszą ofertę w miejsce usuwanych programów. Informacje pojawią się na naszej stronie www, kanale planszowym a tych z klientów, którzy przekazali nam swój adres e-mail, poinformujemy w dedykowanej wiadomości e-mail.
 
Pełną treść zaktualizowanego komunikatu znajdziecie Państwo na stronie: https://www.multimedia.pl/aktualnosci/informacja-o-zmianach-w-ofercie-programowej-od-01-01-2021 
 
W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji. 

Pozdrawiam serdecznie 
Justyna Grzelak 
Koordynator ds. PR 
+48 58 742 62 39 
j.grzelak@vectra.pl 

Vectra S.A., www.vectra.pl
Al. Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia