TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

PLNOG13: co tym razem?

13. edycja Polish Network Operators Group za nami. W krakowskim hotelu Galaxy zgromadziła się rekordowa liczba osób tworzących na co dzień branżę ICT w naszym kraju. 765 uczestników i 17 partnerów to wynik świadczący o tym, że spotkania takie jak PLNOG – niezależne i zrzeszające najlepszych specjalistów z branży telekomunikacji – są potrzebne i przynoszą oczekiwane efekty.

PLNOG to przede wszystkim dwa dni wykładów związanych z najbardziej aktualnymi tematami dotyczącymi branży ICT w Polsce. Rada Programowa dba o to, by na prelegenci prezentowali aktualną i praktyczną wiedzę.
Trendem na naszych wykładach jest Data Center oraz to, jak zmieni się infrastruktura sieciowa w firmach w najbliższych latach. Dużo mówi się też o SDN-ie, OpenStack i wirtualizacji – wymienia Andrzej Targosz, prezes Proidea, organizator PLNOG.
Ciekawe wykłady oraz warsztaty z zakresu SDN, DNS, Data Center i innych okazały się być wartością dodaną do prawdziwego celu, jaki przyświecał większości uczestników. Osoby biorące udział w konferencji jako główny cel spotkania deklarowały chęć nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.
 Kluczowym aspektem konferencji PLNOG są nie tylko wykłady, ale jest też networking. To jest to, co od zawsze przyciągało uczestników na tę konferencję – mówi Jakub Kozioł, organizator PLNOG.
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska ICT i oczekiwanym regularnym spotkaniom, organizatorzy wystartowali z nową inicjatywą: PLNOG meet-ups. Będą to cykliczne spotkania organizowane przez w wybranych miastach Polski, podczas których odbędą się wykłady oraz znajdzie się czas na rozmowy i dobrą zabawę. Wszystkie informacje na  profilu na Facebooku oraz stronie, gdzie opublikowane zostaną informacje o najbliższych spotkaniach.
Prezentacje przedstawione podczas PLNOG są już dostępne na stronie internetowej w zakładce Materiały. Wywiady przeprowadzone w trakcie konferencji będą dostępne na kanale YouTube Proidea, podobnie jak nagrania PLNOG-owych prelekcji.
Kolejna edycja już w 2-3 marca 2015 w Warszawie. Do końca października obowiązuje niższa cena wejściówek w pakiecie Early Birds
 
 
Źródło: biznes.pl
Zdjęcie: eurobrokers.com.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...