PLNOG Online. Automatyzacja, Machine Learning, cache poisoning i więcej

792

Telekomunikacja została stworzona po to, aby łączyć ludzi. Hołdując tym najlepszym tradycjom organizatorzy PLNOG stworzyli przestrzeń, która pozwoli utrzymać kontakty biznesowe oraz zdobyć nowe, praktyczne kwalifikacje.

Już 26 maja odbędzie się PLNOG Online! W agendzie Łukasz Bromirski, Piotr Jabłoński, Łukasz Jachowicz, Maciej Lelusz oraz Robert Ślaski. To pierwsze takie, zupełnie wirtualne wydarzenie dla polskiej branży telco i ICT pod znakiem PLNOG. Poznaj szczegóły i dowiedz się, jak zgarnąć wejściówkę za darmo.

Wykorzystaj czas spędzony w domu jak najlepiej – poznaj najlepszych prelegentów, którzy nauczą Cię pracować jeszcze efektywniej i uchylą rąbka tajemnicy ich sukcesu.

W agendzie:

●             Łukasz Bromirski, Robert Ślaski „Jak przejść z roli sieciowca posługującego się okiem nieuzbrojonym do sieciowca automatyzującego”

●             Piotr Jabłoński „Praktyczny wstęp do uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych”

●             Łukasz Jachowicz „Zatruwanie źródła, czyli cache poisoning w praktyce”

●             Maciej Lelusz „Automatyzacja konfiguracji środowiska VMware przy pomocy Terraform”

Więcej informacji znajdziesz na: https://plnog.pl/pl/plnog-online/

Nie trać czasu na nudę i dołącz do nas!

Wydarzenie jest darmowe dla tych, którzy posiadają bilet na PLNOG24, które odbędzie się w Krakowie. Jeżeli interesuje Cię tylko wydarzenie online, to bilety w cenie 69 zł dostępne są tutaj. Daj znać znajomym i widzimy się już 26 maja!